اخبار فضای مجازی

دورخیز تیم ملی برای تکمیل امتیازات در قرقیزستان/ برد ۸ گله قانع کننده نبود

دورخیز تیم ملی برای تکمیل امتیازات در قرقیزستان/ برد ۸ گله
قانع کننده نبود
عبدالصمد مرفاوی سرمربی تیم ملی جوانان پس از برتری ۸ گله شاگردانش برابر تیم‌ملی برونئی در کنفرانس خبری گفت: بازی خوبی بود. تیم ما گل‌های زیادی به ثمر رساند و پیروزی کاملی بود، اما می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم به ثمر برسانیم. موقعیت‌های گل زیادی از دست دادیم و این موضوع قابل چشم پوشی نیست. بازی خوبی بود، اما می‌شد با گل‌های بیشتری هم به اتمام برسد. به دست آوردن سه امتیاز بسیار مهم بود و ما از هر بازی پیروزی می‌خواهیم.
سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که با توجه به قد و قامت بالای بازیکنان تیم ملی نسبت به بازیکنان برونئی، ایران می‌توانست روی ضربات ایستگاهی موفق‌تر عمل کند نیز گفت: بله حق با شماست. بازیکنان ما فیزیک بهتری نسبت به حریف داشتند و ما می‌توانستیم از این موضوع بیشتر سود ببریم. البته که روی کرنر هم به گل رسیدیم، اما موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم. توپ‌های زیادی را به خارج از چارچوب زدیم و باید دقت بیشتری می‌کردیم.
مرفاوی درباره جدال روز یکشنبه با امارات نیز گفت: ما از تمامی بازی‌ها سه امتیاز می‌خواهیم و قصدمان هم از ابتدا کسب ۹ امتیاز از سه مسابقه در قرقیزستان بود. با این حال به امارات احترام می‌گذاریم و می‌دانیم تیم خوبی هستند. تصمیم داریم بازی امروز آن‌ها و قرقیزستان را از نزدیک تماشا کنیم تا به خوبی امارات را آنالیز کنیم.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8240835/دورخیز-تیم-ملی-برای-تکمیل-امتیازات-در-قرقیزستان-برد-۸-گله-قانع-کننده-نبود

دکمه بازگشت به بالا