اخبار فضای مجازی

واکنش تیلور پس از قهرمانی جهان: یزدانی به من انگیزه داد تا ادامه دهم

واکنش تیلور پس از قهرمانی جهان: یزدانی به من انگیزه داد تا
ادامه دهم
دیوید تیلور کشتی گیر آمریکایی بعد از برتری برابر حسن یزدانی در فینال رقابت‌های جهانی صربستان گفت: این اولین باری بود که با عزم فوق العاده سخت برابر یزدانی قرار گرفتم. یزدانی آن آتش و انگیزه را در من ایجاد کرد تا ادامه دهم. او سد راه من برای طلای المپیک پاریس است.
تیلور درباره رقابتش با حسن یزدانی گفت: رقابت ما به یک دلیل حساس‌ترین رقابت کشتی جهان است و آن هم اینکه هر دوی ما هر چه در توان داریم روی تشک می‌گذاریم. برای همین اینجا هستیم. باید یک کم نمایش داشته باشید. من به یک دلیل مرد جادوگر هستم، چون توانستم امروز اول شوم و این حس خوبی است. از هر دوی ما در آینده به عنوان دو کشتی گیر بزرگ یاد خواهد شد. او باعث پیشرفت من شده است و به همین خاطر از یزدانی تشکر می‌کنم.
وی درباره اینکه چه صحبتی با حسن یزدانی دارد، گفت: ببین تو بهتر خواهی شد. من هم بهتر خواهم شد و دوباره سال بعد با هم روبرو می‌شویم و امیدوارم یک نبرد تماشایی دیگر برای هواداران ایجاد کنیم. به هواداران و کتاب‌های رکورد چیز‌های زیادی نشان می‌دهیم. می‌دانم تو هم تمام تلاش خود را خواهی کرد پس بریم به استقبال سال بعد.
تیلور گفت: به شما می‌گویم چرا امسال برای من سال سخت بود. بار‌ها به بازنشستگی فکر کردم. نمی‌دانستم باید ادامه دهم یا خیر، چون به اوج رسیده بودم. از بچگی رویای قهرمانی در المپیک را داشتم که به آن رسیدم. اگر ۸ هفته بعد از المپیک به جهانی نروژ نمی‌رفتم دیگر حرفه من تمام شده بود.
این چهارمین برد تیلور برابر یزدانی است. تیلور در المپیک نیز توانست ۴ بر ۳ حریف خود را شکست دهد، ولی سال قبل در نروژ حسن یزدانی ۶ بر ۲ به برتری رسید و قهرمان شد.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8241197/واکنش-تیلور-پس-از-قهرمانی-جهان-یزدانی-به-من-انگیزه-داد-تا-ادامه-دهم

دکمه بازگشت به بالا