اخبار استان ها

مشکلاتی که رفع آن در توانمان نباشد را در سطح ملی دنبال می‌کنیم

مشکلاتی که رفع آن در توانمان نباشد را در سطح ملی دنبال
می‌کنیم
ایسنا/قم معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار قم گفت: مشکلاتی که در توانمان خواهد بود را رفع خواهیم کرد و اگر مشکلی فراتر از توان استان باشد، در این سفر آن را پیگیری خواهیم کرد.

سیدمهدی قریشی چهارشنبه ۹ شهریورماه در مراسم سخنرانی مسئولین در مساجد سطح استان که به مناسبت هفته دولت دولت، امشب در مسجد ابالفضل(ع) خیابان خاک فرج برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار کرد: منطقه ۷ میزبان زوار حضرت معصومه(س) است.
وی با اشاره به اینکه سفر زیارت جمهور به استان برکات بسیاری داشت، عنوان کرد: بحث زمین‌های ۳۲ و ۴۸ هکتاری پردیسان که برای بافت فرسوده اختصاص یافته است، یکی از این برکات است که می‌تواند بسیاری از مشکلات شهری را برطرف کند.
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار قم با بیان اینکه در این سفر ۲۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار به استان تخصیص یافته است، مطرح کرد: ۱۸۱ طرح در هفته دولت با استفاده از بخشی از این اعتبار افتتاح شده است.
وی با اشاره به مشکل خانه‌های زیر دکل، خاطرنشان کرد: در گذشته بحث تملک و تخریب این خانه‌ها مطرح بود ولی به دلیل اینکه هزینه تملک این خانه‌ها برای خانه‌دار شدن مجدد ساکنین آن‌ها کافی نبود، با رایزنی‌های انجام شده مقرر گردید دکل‌ها جمع آوری شوند.
قریشی از دیگر پروژه‌های استان ازجمله جمع‌آوری ریل‌های متروکه، بهسازی آسفالت جاده جعفریه، جاده ورجان-کهک یاد کرد و افزود: در این دولت رویکرد خدمت‌رسانی به مردم وجود دارد و این دیدارهای چهره به چهره نیز در راستای احصای مشکلات مردم است.
وی با بیان اینکه سفر دوم رئیس جمهور به استان نیز به زودی اتفاق خواهد افتاد، تصریح کرد: مشکلاتی که در توانمان خواهد بود را رفع خواهیم کرد و اگر مشکلی فراتر از توان استان باشد، در این سفر آن را پیگیری خواهیم کرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار قم با اشاره به اینکه تعداد پروژه‌های استان بسیار است، یادآور شد: امروز رویکرد دولت تکمیل پروژه‌های نیمه کاره است و در هفته دولت نیز یک مورد کلنگ‌زنی نیز نداریم.
وی با بیان اینکه برای حل برخی از موضوعات به اعتبار نیاز نیست، ابراز کرد: در موارد بسیاری تنها عزم رسیدگی به مشکلات و حل آن‌ها باید وجود داشته باشد.
قریشی با اشاره به اینکه استان قم یک استان زائرپذیر است، بیان کرد: این نوید را به مردم می‌دهیم که موضوع فرودگاه قم در همین دوره دولت سیزدهم به ثمر خواهد نشست.
انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401060907948/مشکلاتی-که-رفع-آن-در-توانمان-نباشد-را-در-سطح-ملی-دنبال-می-کنیم

دکمه بازگشت به بالا