اخبار ورزشی

کلین شیت برایم مهم نیست

ایسنا/اصفهان دوازه‌بان تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: موضوع کلین شیت و حفظ دروازه برایم آنقدر مهم نیست، اما قطعا اعتماد به نفسم در ادامه لیگ کمکم می‌کند. 

کریستوفر کنت، سنگربان فصل قبل سپاهان که برای این فصل به فولاد پیوسته، پس از پیروزی یک بر صفر برابر تیم سابقش، اظهار کرد: به نظرم بازی مهمی بود و خوشحالم که توانستیم ۳ امتیاز بازی را بگیریم. به برنامه مشخصی برای پیروزی نیاز داشتیم و در پایان توانستیم امتیاز کامل را بگیریم.
وی درباره کلین شیتش در بازی اخیر، توضیح داد: موضوع کلین شیت و حفظ دروازه برایم آنقدر مهم نیست و تعدادش را نمی‌شمارم. حتی اگر با نتیجه ۴ بر ۳ هم پیروز می‌شدیم، خوشحال می‌شدم. البته این موضوع قطعا به من اعتماد به نفس بیشتری برای ادامه می‌دهد.
به گزارش ایسنا، دروازه‌بان فولاد خوزستان با اشاره به جدایی‌اش از سپاهان، تصریح کرد: در حال حاضر تمام تمرکزم بر تیم جدیدم است، اما برای سپاهان احترام زیادی قائلم و سال خوبی را در کنارشان گذراندم.
کنت درباره همکاری با نکونام نیز خاطرنشان کرد: او انسان بزرگی در فوتبال ایران است و جزئیات و اطلاعات زیادی که او درباره هر بازی می‌گوید برایم شگفت‌آور است و همگی از همکاری با او لذت می‌بریم.
انتهای پیام

سورس:
https://www.isna.ir/news/1401061007938/کلین-شیت-برایم-مهم-نیست

دکمه بازگشت به بالا