اخبار استان ها

زائران اربعین ثبت‌نام خود در سامانه سماح را قطعی کنند

زائران اربعین ثبت‌نام خود در سامانه سماح را قطعی
کنند
ایسنا/خوزستان مدیرکل حج و زیارت خوزستان بر لزوم قطعی کردن ثبت نام زائران اربعین حسینی در سامانه سماح، تاکید کرد.

محمدامین یاقوت در خصوص آخرین وضعیت تردد زائران اربعین حسینی از مرزهای خوزستان اظهار کرد: تردد در مرزهای خوزستان روان و خوب است اما باید زائران سفر خود را مدیریت کنند و قبل از آغاز سفر به منظور مدیریت سفر خود، از طریق رسانه های معتبر اطلاعات وضعیت مرزها را رصد کنند.
به گزارش ایسنا، وی افزود: یکی از مرزهایی که آماده پذیرایی از زائران و روان است مرز چذابه است که خدمات خوبی در این مرز ارائه می شود و در صورتی که ازدحامی در مرز شلمچه وجود دارد زائران می توانند از این مرز تردد کنند.
مدیرکل حج و زیارت خوزستان گفت: ۲ میلیون و ۱۵۰ هزار نفر در سماح ثبت نام کردند که باید این افراد ثبت نام را قطعی کنند و این امر را به روزهای آخر موکول نکنند.
یاقوت ادامه داد: در خوزستان ۱۰۵ هزار نفر در سامانه سماح ثبت نام کرده اند که یک چهارم از این افراد هنوز ثبت نام خود را قطعی نکرده اند.
مدیرکل حج و زیارت خوزستان که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد، گفت: از مردم می خواهیم اخبار را از مسیرهای معتبر کسب کنند و اخبار غیر معتبر و شایعات را بازنشر نکنند. همچنین از آنجا که وحدت امت اسلامی بسیار مهم است، زائران وارد مباحث سیاسی نشوند.
انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401061007941/زائران-اربعین-ثبت-نام-خود-در-سامانه-سماح-را-قطعی-کنند

دکمه بازگشت به بالا