اخبار علمی پزشکی

بررسی موضوعات حقوقی، اقتصادی و آینده علم و فناوری در حوزه متاورس

بررسی موضوعات حقوقی، اقتصادی و آینده علم و فناوری در حوزه
متاورس
وبینار سار تابستان ۱۴۰۱ با موضوعات حقوقی، اقتصادی و آینده علم و فناوری در حوزه متاورس روز سه‌شنبه، ۲۹ شهریور ماه جاری به میزبانی موزه ملی علوم و فناوری ایران برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، وبینار سار تابستان ۱۴۰۱ با موضوعات مختلف و مطرح در حوزه متاورس، روز سه‌شنبه ۲۹ شهریور از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰به صورت آنلاین و به میزبانی موزه ملی علوم و فناوری ایران در بستر اسکای‌روم برگزار می‌شود.
در سخنرانی‌های سومین وبینار سار با شعار ایده‌هایی برای دنیای نو و با رویکرد جدید در خصوص بررسی موضوع فناوری و تکنولوژی‌های آینده (متاورس)، به بررسی موضوعات مختلف این حوزه در زمینه‌های حقوق مالکیت فکری، آینده و اقتصاد متاورس پرداخته می‌شود و سه مهمان و سخنران این وبینار تجربیات خود را با مخاطبان علاقه‌مند به اشتراک می‌گذارند.
به نقل از روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری ایران، محورهای سخنرانی سار تابستان ۱۴۰۱ عبارتند از: “متاورس و آینده علم و فناوری در جهان”، “حقوق مالکیت فکری و متاورس” و “اقتصاد در متاورس”.
دکتر الهام فراهانی، عضو هیئت مدیره انجمن کامپیوتر ایران؛ دکتر عرفان‌منش، دکترای حقوق و عضو هیئت علمی دانشگاه و دکتر مدنی، متخصص در زمینه متاورس از جمله سخنران‌های سار تابستان ۱۴۰۱ هستند.
علاقه‌مندان می‌توانند جهت حضور در کنفرانس سار از طریق لینک https://www.skyroom.online/ch/zagros2002m/sar و کلیک روی گزینه مهمان در این وبینار به صورت رایگان شرکت کنند.
انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/00062052756/بررسی-موضوعات-حقوقی-اقتصادی-و-آینده-علم-و-فناوری-در-حوزه-متاورس

دکمه بازگشت به بالا