اخبار علمی پزشکی

آغاز ثبت‌نام پذیرفته شدگان دکترای تخصصی وزارت بهداشت

آغاز ثبت‌نام پذیرفته شدگان دکترای تخصصی وزارت بهداشت
با اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون ورودی دوره‌های دکترای تخصصی و دکترای پژوهشی، رشته‌های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ ثبت‌نام از پذیرفته شدگان از امروز آغاز می‌شود.

به گزارش ایسنا، تمامی پذیرفته‌شدگان لازم است جهت اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام از امروز دوشنبه ۲۸ شهریور ماه به سایت اینترنتی دانشگاه محل پذیرش مراجعه کنند.
بنا بر اعلام مرکز سنجش پزشکی، عدم ثبت‌نام هر یک از پذیرفته‌شدگان در زمان مقرر، که از سوی دانشگاه محل پذیرش تعیین می‌شود به منزله انصراف بوده و هیچگونه اعتراضی در این مورد پذیرفته نخواهد شد. اعلام اسامی پذیرفته شدگان صرفا براساس گزینش علمی بوده و انجام سایر مراحل پذیرش توسط دانشگاه مربوطه انجام می‌شود.
آزمون دکتری تخصصی و دکتری تخصصی «پژوهشی/ فناوری محور» رشته‌های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی در روزهای ۲ و ۳ تیرماه ۱۴۰۱ برگزار شد.
۱۴ هزار و ۱۴۹ نفر در این آزمون ثبت نام کردند که ۷۳ درصد از شرکت کنندگان در قالب ۷۲ رشته از رشته های علوم پایه پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی در آزمون حاضر بودند.انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/00062052764/آغاز-ثبت-نام-پذیرفته-شدگان-دکترای-تخصصی-وزارت-بهداشت

دکمه بازگشت به بالا