اخبار علمی پزشکی

دوره آموزشی «گردشگری هوشمند» برگزار می‌شود

دوره آموزشی «گردشگری هوشمند» برگزار می‌شود
نخستین دوره آموزشی عالی «گردشگری هوشمند» از سوی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، از مهرماه امسال به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط‌عمومی معاونت گردشگری، برگزاری نخستین دوره عالی گردشگری هوشمند همراه با ارائه مدرک معتبر مرکز تحقیقات شهر هوشمند ایران، دانشگاه تهران و وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با طول مدت ۱۶ ساعت برگزار خواهد شد.
مزایای شرکت در این دوره، حضور مدرسان و مربیان با سابقه در حوزه گردشگری هوشمند، بررسی نمونه پروژه‌های موردی، امکان حضور در دوره‌های تخصصی و حرفه‌ای آتی با تخفیف ویژه، امکان حضور در پروژه‌های شهر هوشمند و هاب‌شهر هوشمند، شبکه‌سازی با فعالان حوزه گردشگری هوشمند و نیز معرفی نفرات بر اساس رزومه به مجموعه‌های فعال حوزه گردشگری هوشمند اعلام شده است.
برخی از مهم‌ترین سرفصل‌های آموزشی دوره عالی گردشگری هوشمند عبارتند از بازی‌وارسازی و طراحی رفتار در کسب‌وکار حوزه گردشگری، نقش و کاربرد واقعیت مجازی در حوزه گردشگری، هوشمندی تجاری و نیز مدیریت منابع انسانی هوشمند در گردشگری است.
علاقه‌مندان برای شرکت در این رویداد آموزشی می‌توانند به نشانی https://scrci.com/events/smart-tourism-course/ مراجعه کنند.
انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401062921327/دوره-آموزشی-گردشگری-هوشمند-برگزار-می-شود

دکمه بازگشت به بالا