اخبار علمی پزشکی

برگزاری تورهای فناوری در نمایشگاه نانو از ۹ مهر

برگزاری تورهای فناوری در نمایشگاه نانو از ۹ مهر
از سوی گروه ترویج و فرهنگ‌سازی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو تورهای فناوری در روزهای نمایشگاه فناوری نانو با هدف آشنا کردن مخاطبان با توانمندی‌های نانویی شرکت‌ها برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، تورهای فناوری از مؤثرترین برنامه‌ها در راستای توسعه فناوری محسوب می‌شوند که اهدافی از قبیل آشنایی دانشجویان، اعضای هیئت‌علمی و مسئولین دانشگاهی با توانمندی‌های علمی کشور در حوزه فناوری نانو، آشنایی دانشجویان و اساتید با ستاد نانو، اهداف، سیاست‌ها و حمایت‌های آن، ایجاد و تقویت روحیه امید و خودباوری در جامعه به‌ویژه در میان نسل جوان و دانشجویان، جذب مشارکت نهادهای ترویجی در برگزاری تورهای علمی امیدبخش، ایجاد بستر مناسب تعامل میان دانشجویان و اساتید با فناوران صنایع و شرکت‌های فناور، ایجاد انگیزه در دانشجویان برای ورود به حوزه نانو، ترویج و توسعه ملموس فناوری نانو، مشاهده و معرفی دستاوردهای کشور در حوزه‌ فناوری نانو را دنبال می‌کنند.
از این‌رو با توجه به استقبال از تورهای فناورانه در نمایشگاه‌های فناوری نانو سال‌های گذشته، این تورها در سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو با هدف آشنایی بیشتر مدیران و کارشناسان صنایع مختلف کشور با توانمندی‌های نانویی ایران برگزار خواهد شد.
مخاطبان این تورها اعضای هیئت‌علمی، اساتید و مسئولان دانشگاهی، دانشجویان تحصیلات تکمیلی با رشته تحصیلی فناوری نانو یا پایان‌نامه مرتبط با نانو، دانشجویان تحصیلات تکمیلی با رشته مرتبط با فناوری نانو و علاقه‌مندان حوزه فناوری نانو است.
هر تور شامل بخش نمایشگاه‌گردی است که در آن به معرفی برنامه‌های ستاد نانو و حمایت‌های آن، آشنایی با شرکت‌ها، محصولات و تجاری‌سازی فناوری نانو، توانمندی‌های فناوری نانوی ایران، اجرای آزمایش‌های ساده با محصولات موجود در غرفه‌ها و توضیح علمی و فنی محصولات توسط مدرسان و کارشناسان مربوطه پرداخته خواهد شد.
به نقل از ستاد نانو، این برنامه از سوی گروه ترویج و فرهنگ‌سازی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و بنیاد آموزش فناوری نانو، در سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو از ۹ تا ۱۲ مهرماه اجرا می‌شود.
انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401070501883/برگزاری-تورهای-فناوری-در-نمایشگاه-نانو-از-۹-مهر

دکمه بازگشت به بالا