اخبار استان ها

جاعل اسناد و مدارک در دام پلیس آگاهی لرستان

جاعل اسناد و مدارک در دام پلیس آگاهی لرستان
ایسنا/لرستان فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری جاعل اسناد و مدارک و کشف یک فقره کلاهبرداری به ارزش ۱۰ میلیاردی در خرم‌آباد خبر داد.

سردار یحیی الهی، اظهار کرد: در پی مراجعه فردی به پلیس آگاهی استان مبنی بر اینکه یک نفر با اقدامات سودجویانه با تنظیم قولنامه‌ای صوری یک باب ساختمان مسکونی وی را تصاحب کرده و به فرد دیگری غیر فروخته است، رسیدگی به پرونده در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی تصریح کرد: مأموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری بلافاصله وارد عمل شدند و پس از کسب مجوز قضائی متهم را در مخفیگاهش شناسایی و دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی لرستان خاطرنشان کرد: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی به جرم خود اعتراف و پس از تکمیل پرونده برای ادامه مراحل قضائی به مرجع خواهان تحویل داده شد.
سردار الهی ضمن هشدار به کلاهبرداران و سودجویان که پلیس با آنان برخورد قانونی خواهد کرد، اضافه کرد: شهروندان با توجه به افزایش شگردهای کلاهبرداری، نهایت دقت را در انجام معاملات به کار ببرند تا طعمه مجرمان نشوند و برای اطمینان از اصالت سند از مرجع صدور آن استعلام بگیرید و در انجام معامله تنها به آرم نامه‌ها اکتفاء نکنند.
انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401061007949/جاعل-اسناد-و-مدارک-در-دام-پلیس-آگاهی-لرستان

دکمه بازگشت به بالا