اخبار فضای مجازی

کسب ۳ پیراهن طلایی نشان عملکرد خوب رکابزنان ما است/ پیگیر صدور روادید گنج خانلو هستیم

کسب ۳ پیراهن طلایی نشان عملکرد خوب رکابزنان ما است/ پیگیر
صدور روادید گنج خانلو هستیم
رسول هاشم‌کندی سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره ارزیابی اش از برگزاری مسابقات تور دوچرخه‌سواری ایران- آذربایجان اظهار کرد: بعد از ۲ سال وقفه به دلیل کرونا خوشبختانه توانستیم سی و پنجمین دوره تور دوچرخه‌سواری ایران و آذربایجان را با حضور ۸ تیم از ۳ قاره مختلف در کشورمان برگزار کنیم. سر داور مسابقات هم از کشور هلند بود. خوشحالم که همه چیز به نحو احسن برگزار شد به طوری که همه تیم‌ها و حتی سرداور مسابقات نیز از نحوه برگزاری و میزبانی رضایت کامل داشتند.
او درباره اینکه نتایج دوچرخه سواران کشورمان در این مسابقات چطور ارزیابی می‌کند؟ گفت: از مجموع ۴ پیراهن ۳ پیراهن به ورزشکاران ایران رسید و این نشان از عملکرد خوب دوچرخه سواران ما داشت. به نظرم با توجه به کیفیت بالای تیم‌ها نتیجه خوبی از طرف رکابزنان ایرانی کسب شد.
نحوه پرداخت جوایز رکابزنان در مسابقات دوچرخه سواری تغییر کرده است 
سرپرست فدراسیون دوچرخه‌سواری درباره اینکه به چه نحوی باید جوایز رکابزنان به حساب آن‌ها واریز شود؟ تصریح کرد: سیستم پرداخت جوایز تغییر کرده است و دیگر پرداخت جوایز به صورت نقدی نداریم و در غالب یک اپلیکیشن باید پول را به حساب اتحادیه جهانی دوچرخه‌سواری واریز کنیم. اتحادیه جهانی، جوایز را به حساب فدراسیون‌های کشور‌های مربوطه واریز می‌کند و فدراسیون‌ها نیز به تیم‌های شرکت‌کننده پرداخت می‌کنند. به هر حال اولین سال است که اتحادیه جهانی این سیستم پرداخت جوایز را اجباری کرده و ما هم طبق آن عمل می‌کنیم.
تیم باکیفیتی را به مسابقات دوچرخه سواری  قهرمانی آسیا اعزام می کنیم
هاشم کندی درباره اینکه شرایط تیم کوهستان برای حضور در قهرمانی آسیا به چه صورت است؟ گفت: بنا بر برنامه‌ریزی‌های انجام شده ۲۷ مهر ماه تیم کوهستان به مسابقات قهرمانی آسیا در کره‌جنوبی اعزام خواهد شد و تمام تلاش خودمان را خواهیم کرد که تیم خوبی به آنجا اعزام کنیم. اکنون ورزشکاران  در اردو هستند و شرایط خوبی هم دارند. مباحث مربوط به اعزام در حال پیگیری است و ان شاالله تیم کیفی و خوبی را روانه رقابت‌ها کنیم.
شاید روادید گنج خانلو برای اعزام به فرانسه صادر نشود 
او درباره وضعیت گنج خانلو برای اعزام به مسابقات  قهرمانی جهانی گفت:گنج‌خانلو تنها نماینده ما در آنجا خواهد بود، اما واقعأ نمی‌دانم بحث روادید او انجام می‌شود یا خیر؟ از حیطه اختیارات ما خارج است، اما تا جایی که شده پیگیر مقدمات حضور او در فرانسه هستیم.
در دوران مدیریتم ۲۳مدال در مسابقات دوچرخه سواری کسب کردیم 
سرپرست فدراسیون دوچرخه‌سواری درباره اینکه به خود چه نمره‌ای می‌دهد؟ اظهار کرد: من به خودم نمی‌توانم نمره بدهم، اما می‌توانم بگویم جامعه دوچرخه‌سواری و هم اصحاب رسانه که دوچرخه‌نویس هستند و عملکرد‌ها را رصد می‌کنند، بهتر می‌توانند قضاوت کنند. اما این را بگویم در این دوران و علی‌رغم مشکلاتی که بوده توانسته‌ایم با حضور در مسابقات ۲۳ مدال کسب کنیم.  
هاشم‌کندی درباره اینکه چه شانسی برای خود برای به دست آوردن ریاست فدراسیون دوچرخه‌سواری متصور است؟ تصریح کرد: انتخابات ماه آینده خواهد بود و اینکه آیا بتوانم رئیس فدراسیون شوم یا خیر به رأی مجمع بستگی دارد هر تصمیمی آن‌ها بگیرند سر تعظیم فرود می‌آورم.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8253700/کسب-۳-پیراهن-طلایی-نشان-عملکرد-خوب-رکابزنان-ما-است-پیگیر-صدور-روادید-گنج-خانلو-هستیم

دکمه بازگشت به بالا