اخبار ورزشی

رئیس فدراسیون تیراندازی: آماده اعزام تیراندازان به مصر هستیم

مرتضی قربانی گفت: ما آماده اعزام هستیم و بلیط برای ۱۶ مهر تهیه شده و هتل را رزرو کرده‌ایم و از کشور میزبان درخواست داریم با توجه به وقت کوتاه باقی مانده در خصوص صدور روادید اقدامات لازم را انجام دهند.

به گزارش ایسنا، مرتضی قربانی در خصوص آخرین وضعیت صدور ویزای تیراندازان جهت اعزام به مسابقات جهانی مصر اظهار کرد: بعد از اعزام تیم‌های تفنگ، تپانچه و اهداف پروازی به مسابقات برزیل، آذربایجان، قونیه و قزاقستان، چند ماه بود در تدارک اعزام بزرگسالان و جوانان در دو بخش زنان و مردان به مصر بودیم و تمام اقدامات قانونی برای دریافت ویزا را انجام دادیم.
وی در ادامه افزود: در این مسابقات سهمیه المپیک ۲۰۲۴ توزیع می‌شود و در همین راستا طبق برنامه و دستورالعمل فدراسیون جهانی و میزبان همه اقدامات را انجام دادیم.اعزام ما ۱۶ مهر است و مسابقات از ۲۰ مهر آغاز می‌شود. ما اقدامات لازم را از طریق وزارت امور خارجه و کمیته ملی المپیک کشورمان انجام دادیم و با فدراسیون جهانی مکاتبات لازم صورت گرفته است.
رئیس فدراسیون تیراندازی تاکید کرد: ما آماده اعزام هستیم و بلیط برای ۱۶ مهر تهیه شده و هتل را رزرو کرده ایم و از کشور میزبان درخواست داریم با توجه به وقت کوتاه باقی مانده در خصوص صدور روادید اقدامات لازم را انجام دهند تا ان‌شاءالله در کنار هم یک مسابقه خوب را شاهد باشیم.
انتهای پیام

سورس:
https://www.isna.ir/news/00062061998/رئیس-فدراسیون-تیراندازی-آماده-اعزام-تیراندازان-به-مصر-هستیم

دکمه بازگشت به بالا