اخبار فضای مجازی

بازیکنان به لحاط روانی چالش داشتند/ داور پنالتی ما را نگرفت

بازیکنان به لحاط روانی چالش داشتند/ داور پنالتی ما را
نگرفت
حمید مطهری بعد از تساوی بدون گل خانگی مقابل ذوب آهن اصفهان در نشست خبری اظهار داشت: واقعا نیمه اول خوبی نداشتیم خودم این پیش بینی را داشتم. چون در فاصله ۵ روز بعد از آن برد ۴ گله بازسازی ذهنی و فیزیکی اش سخت می‌شود. خیلی تلاش کردیم کادرفنی وپزشکی، ولی به بازیکنان گوشزد کرده بودیم که بازی سختی داریم. نیمه اول خوب نبودیم، اما در نیمه دوم فوق العاده بودیم روند بازی و تعویض‌هایی که انجام دادیم. برتری عددی در حمله ایجاد کردیم موقعیت هم داشتیم، اما متاسفانه به گل نرسیدیم.
وی افزود: ذوب آهن ساختار دفاعی منظمی دارد و تعداد کم گل خورده‌اش این را نشان می‌دهد. یک صحنه هم روی زامهران خطای پنالتی بود امیدوارم من اشتباه کنم، اما روند بازی با آن پنالتی عوض می‌شد در دو بازی خانگی ما از داشتن هواداران محروم بودیم و اگر هواداران بودند مطمئنم داور آن صحنه را پنالتی اعلام می‌کرد. از اینکه پیروز نشدیم از هواداران نساجی عذرخواهی می‌کنیم. امیدوارم فوتبال بی نقص تری را ارایه بدهیم.
مطهری افزود: بازیکنان ما بیشتر از نظر ذهنی و روانی دچار چالش شدند، زیرا با توجه به ۴ گلی که هفته گذشته به نفت مسجد‌سلیمان زدیم شرایط‌مان اینگونه شده بود.
سرمربی نساجی در مورد اعتراض تارتار به داوری و مردود شدن گل تیم ذوب‌آهن عنوان کرد: گل آن‌ها آفساید بود البته من فیلم بازی را ندیدم، اما بچه‌ها گفتند آفساید بود حتی بازیکنان ما به خاطر آفساید ایستادند داور پنالتی واضح و آشکار تیم ما را نگرفت. البته من خودم گفتم که در نیمه اول تیم خوبی نبودیم، اما در نیمه دوم موقعیت گلزنی ایجاد کردیم ضربات ایستگاهی داشتیم با این حال نظرات سرمربی حریف محترم است.
وی در مورد اینکه پنالتی دومی هم برای تیمش رخ داد گفت:‌پنالتی دوم مشکوک بود، اما پنالتی اول روی زامهران آشکار بود و این پنالتی دیده نشد در زمان دیگری از مسابقه هم داور خطا روی عبدی را اعلام نکرد و نزدیک بود ما ضدحمله بخوریم که به این صحنه هم اعتراض داشتم. سلیمانی بازیکن ذوب آهن باید در دقیقه ۶۹ مسابقه کارت زرد دوم را می‌گرفت و اخراج می‌شد، ولی داور با او مدارا کرد.
سرمربی نساجی افزود: با این حال به تیم داوری خسته‌نباشید می‌گویم من می‌خواهم در مورد داوری صحبت نکنم، اما باز هم مجبور به صحبت می‌شوم. هفته گذشته هم که ۴ گل زدیم گل ۱۰۰ درصد سالم حردانی را آفساید اعلام کردند.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8253867/بازیکنان-به-لحاط-روانی-چالش-داشتند-داور-پنالتی-ما-را-نگرفت

دکمه بازگشت به بالا