اخبار ورزشی

مهاجری: باید ثابت کنیم شکست برابر نساجی اتفاق بود

ایسنا/خوزستان سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: فردا باید ثابت کنیم شکست برابر نساجی یک اتفاق بود.

رضا مهاجری در نشست خبری پیش از بازی فردا مقابل گل گهر، اظهارکرد: بازی فردا باتوجه به نتیجه دیدار هفته گذشته، کسب برد خیلی برای ما مهم است. با تیم شایسته گل گهر بازی داریم که در چند سال گذشته از نظر مدیریتی، فنی، بازیکن و کسب امتیاز به ثبات خیلی خوبی رسیده است و واقعا می داند از این فوتبال چه می خواهد و در واقع برای اهداف تعیین شده تجهیز شده است. 
وی بیان کرد: فردا بازی سختی داریم  و همه همدل هستیم که نتیجه بد هفته گذشته را جبران کنیم.  امیدوارم قضاوت بازی فردا به صورتی باشد که اگر هم اشتباهی صورت گرفت آن را جزو اشتباهات داوری بگذاریم. طی چند هفته گذشته نفت خیلی از این موضوع ضرر کرد و مطالبه گری هم نبود.  آقای یزدی مدیرعامل باشگاه یک بازی مطالبه گری کرد و محروم شد. در دیدارهای قبل هم به همین صورت.  نمی خواهم همه چیز را به هم گره بزنم. به هرحال در بازی قبل نساجی بهتر از ما بود و ما هم باید ساختارمان را درست کنیم و تا این ساختار درست نشود، نتایج مان مقطعی می شود. 
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: سه سال پیش زمانی که مسوولیت فنی نساجی را داشتم، آن زمان نساجی هیچی نداشت اما در یک پروسه سه ساله با برنامه ای که داشتند، طبق اهداف شان پیش می روند و من خیلی لذت بردم و در کنفرانس قبل هم گفتم خواسته هاشان با موجودی شان تعیین می شود. امیدوارم ما و نفت آبادان نیز که بدترین شرایط را در بین تیم های لیگ برتری داریم، مسوولان مان به گونه عمل کنند که در شرایط برابر بتوانیم رقابت کنیم. من هیچ موقع به عنوان مربی نمی توانم ناراحت باشم که چرا تیم های دیگر شرایط بهتری دارند زیرا قطعا برای رسیدن به این شرایط تلاش کردند اما این تلاش در مجموعه های نفتی به هر دلیلی صورت نگرفته است.  مسئولان شهری تا الان پای کار بوده اند و مسوولان استانی هم قوی تر کار کنند. تکلیف هیات فوتبال خوزستان هم که مشخص شد و انتظار ما این است که آقای طالقانی به عنوان متولی فوتبال استان ار نفت مسجدسلیمان که یکی از سرمایه های استان است، حمایت کند تا حداقل متزلزل نشویم. 
وی بیان کرد: فردا باید ثابت کنیم شکست برابر نساجی یک اتفاق بود. البته برای رسیدن به برد باید یکسرس عوامل دست به دست هم دهند و متاسفانه ما به خودمان و مجموعه باختیم و از تغییر ساعت بازی گرفته تا اشتباهات داوری و دریافت گل زودهنگام در رقم خوردن آن نتیجه تاثیرگزار بود. بازی گذشت و باید درس بگیریم. از مردم مسجدسلیمان بابت آن شکست عذرخواهی می کنم. 
وی گغت: خرم الحسینی را برای بازی فردا نداریم ولی سایر نفرات را در اختیار دارم. 
انتهای پیام

سورس:
https://www.isna.ir/news/1401071406846/مهاجری-باید-ثابت-کنیم-شکست-برابر-نساجی-اتفاق-بود

دکمه بازگشت به بالا