اخبار فضای مجازی

گل سالم ما مردود شد/ ذوب آهن وقت کشی نمی‌کند

گل سالم ما مردود شد/ ذوب آهن وقت کشی نمی‌کند
مهدی تارتار بعد از تساوی بدون گل مقابل نساجی مازندران در نشست خبری اظهار داشت: بازی خوبی بود و شاید بینندگان راضی نباشند، زیرا تماشاگری در ورزشگاه نبود. تیم من لیاقت برنده شدن هم داشت و حتی یک گل سالم زدیم. همکارانم گفتند گل سالم بود و کمک داور روی آن صحنه اشتباه کرد. وقتی از داور گلایه می‌کنیم اگر عکس حرف‌هایمان ثابت شودباید شجاعت عذرخواهی داشته باشیم اکنون صراحتا می‌گویم که گل سالم ما مردود شد. شاید مربیان نساجی هم از داور گلایه داشته باشند.
وی افزود: در نیمه دوم تیم نساجی کمی جلوتر آمد و یکی دو موقعیت نصف و نیمه‌ای در شلوغی محوطه جریمه داشت با این حال فکر می‌کنم نساجی خوشحال‌تر از ما از این مساوی باشد. موقعیت‌های گلزنی ما بیشتر از حریف بود.
سرمربی ذوب آهن در مورد اینکه، ولی نساجی موقعیت‌های گلزنی زیادی از دست داد وشما تدافعی بازی کردید، گفت: تدافعی بازی نکردیم. ما بیشتر از حریف موقعیت گلزنی داشتیم. حاضرم با شما شرط ببندم یا دست بدهم و بعد برویم موقعیت‌های گلزنی دو تیم را بررسی کنیم. اگر آن موقع موقعیت‌های گلزنی ما بیشتر از حریف بود شما چه خواهید گفت؟! ما مالک توپ و میدان بودیم، چطور شما می‌گویید دفاعی بازی کردیم؟! خلق موقعیت گل مهم است. در نیمه اول فقط سجاد عاشوری یکی دو موقعیت گلزنی را از دست داد. خواهش می‌کنم گذشته را با امروز مقایسه نکنید. ذوب آهن با توجه به بودجه‌اش به دنبال جایگاه مناسب در لیگ برتر است.
تارتار تصریح کرد: ما گل خودمان را زدیم، ولی آفساید اعلام شد و دو سه موقعیت خوب گلزنی را هم بازیکنانم به خاطر کم دقتی از دست دادند که این دیگر تقصیر من نیست. بازیکنانم جوان هستند. بازیکنانم باید تجربه کسب کنند مهم این است که ما ساختار تیمی خوبی داریم و سبک فوتبال‌مان اینگونه است اصلا هم وقت‌کشی نمی‌کنیم و به فکر افتادن به زمین نیستیم. ما یک سبک فوتبال بازی می‌کنیم نساجی سبک دیگری.
سرمربی ذوب‌آهن در مورد اینکه در تعویض‌ها ۵ دقیقه وقت تلف کردید گفت:‌۵ دقیقه؟! ۳۰ ثانیه بیشتر طول نکشید شما احساسی صحبت می‌کنید دوست دارید من به نساجی ببازم آن موقع بهترین مربی ایران می‌شوم. اما تا حالا من به نساجی نباخته‌ام.
تارتار در مورد اعتراض کادر فنی نساجی به پنالتی گفت: اتفاقات مشکوکی در ۱۸ قدم رخ داد و کادر فنی حریف هم خیلی اعتراض کرد، اما اتفاق کلی و مهمی نبود که این همه شلوغ‌کاری صورت بگیرد مهمترین اتفاق داوری گل سالم ما بود که مرود شد این اشتباه تیم داوری بود. با این حال من به تیم داوری خسته‌نباشید می‌گویم.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8253890/گل-سالم-ما-مردود-شد-ذوب-آهن-وقت-کشی-نمی‌کند

دکمه بازگشت به بالا