اخبار فضای مجازی

فولاد منتظر اشتباه ما است

فولاد منتظر اشتباه ما است
روی موتا مربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری قبل بازی تیمش مقابل فولاد گفت: یک بازی خانگی در مقابل تیم بسیار خوبی داریم. فولاد بازیکنان خوبی دارد و در بازی‌های آخر هم زیاد گل نخوردند و از نظر دفاعی هم عملکرد خوبی دارد و منتظر اشتباهات حریف هستند.
او‌ادامه داد: باید تمرکز لازم را داشته باشیم. در شرایط خوبی هستیم و اعتماد به نفس بالایی داریم. امیدوارم بازی خوبی را اجرا و سه امتیاز بازی را کسب کنیم. در نظر داریم پیروزی این بازی را به هواداران و سرمربی تیم تقدیم کنیم. امیدوارم جو خوبی در بازی حاکم شود و اتفاقات بازی هفته گذشته رخ ندهد. هر دو تیم باید روی کار خودشان تمرکز کنند و برای تیم خود بهترین اتفاق را رقم بزنند.
او درباره محروم و مصدوم تیم استقلال گفت: این موضوع مربوط به کادر فنی خودمان است و مشخص می‌شود چه کسانی بازی خواهند کرد. محمدحسین زواری و آرمان رمضانی مصدوم هستند و بقیه بازیکنان در شرایط خوبی قرار دارند.
موتا درباره نبود ساپینتو روی نیمکت استقلال گفت: ساپینتو رئیس و رهبر همه ما است و بودن او خیلی مهم است. شور و اشتیاق این مربی به تیم کمک می‌کند. او در کنار تیم در این بازی نخواهند بود و ما با بازیکنان کار کردیم تا شرایط خوبی ایجاد کنند. ما یک هفته خوبی را پشت سر گذاشتیم. ساپینتو بازیکنان را برای بازی به خوبی آماده کرده است و بازیکنان انگیزه دارند تا پیروزی بازی را به ساپینتو تقدیم کنند.
مربی استقلال درباره شرایط تیم فولاد و حضور وریا غفوری به عنوان بازیکن تیم فولاد گفت: بازی سختی در پیش داریم. فولاد تیم خوبی دارد و سرسخت است. این نقاط قوت قابل توجهی دارد و ما حریف را به خوبی آنالیز کردیم و می‌دانیم چه چالش‌هایی در پیش داریم. برای فولاد هم این بازی دشوار خواهد بود. ما اعتماد به نفس داریم و تمرینات خوبی داشتیم. وریا غفوری بازیکن سابق استقلال است و ۹۰ دقیقه به عنوان حریف ما شناخته می‌شود.
موتا درباره عملکرد فنی استقلال در هفته‌های اخیر بیان کرد: موقعی که شروع کردیم، ما در اوایل فصل بودیم و در هر بازی پیشرفت می‌کنیم. می‌دانستیم کاری که می‌کنیم، برای ما در آینده پرثمر خواهد شد. چند تغییر نسبت به فصل گذشته داشتیم و داریم روی ایده‌های سرمربی کار می‌کنیم و آن را پیاده می‌کنیم و در حال حاضر نتایج را می‌بینید. تمامی این تلاش‌ها دست به دست هم دادند و در آینده هم شرایط بهتر خواهند شد.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8253936/فولاد-منتظر-اشتباه-ما-است

دکمه بازگشت به بالا