اخبار فضای مجازی

متوجه ناراحتی تمیروف نشدم

متوجه ناراحتی تمیروف نشدم
 مجتبی حسینی پس از تساوی بدون گل دیدار پیکان و آلومینیوم اراک در نشست خبری، اظهار داشت: همانگونه که دیدید بازی پر جنب و جوش و پرتحرکی بود هر دو تیم برای برد آمده بودند و موقعیت‌های خوبی داشتند. حریف یک پنالتی از دست داد و ما هم یک فرصت تک به تک را از دست دادیم. موقعیت‌های دیگری هم داشتیم.
وی افزود: بازی بدی نبود بازی خوب و پرتحرکی بود و هر دو تیم انرژی خوبی در زمین گذاشتند. هر تیمی از موقعیت‌هایش استفاده می‌کرد برنده می‌شد، اما هیچکدام نتوانستند از فرصت‌ها استفاده کنند و نتیجه مساوی شد.
سرمربی تیم پیکان در خصوص اینکه تیمش در نیمه دوم به مراتب بهتر بازی کرد و موقعیت‌های گل زیادی داشت توضیح داد: می‌دانستیم تیم خوب اراک شاید در نیمه دوم از لحاظ بدنی کم بیاورد. در نیمه اول برخی نفرات ما وضعیت خوبی نداشتند که در نیمه دوم شرایط‌شان بهتر شد و توانستند قوی‌تر بازی کنند. اراک هم تیم خوبی داشت و فوتبال بدی بازی نکرد. فوتبال خوبی بود.
حسینی در خصوص ضعف تیمش در گلزنی پاسخ داد: اکنون در هفته هشتم هستیم کدام تیم ضعف گلزنی ندارد؟ نباید زود قضاوت کنیم بلکه باید جلوتر برویم. مهاجمان خوبی داریم که خیلی به آن‌ها امیدوار هستم. باید جلوتر برویم و امیدوار باشیم عملکرد بهتری داشته باشند.
وی در خصوص اعتراضش به داور پس از پایان مسابقه عنوان کرد: اعتراض نبود بلکه یک سؤال داشتم در پایان در نیمه اول وقتی می‌خواستیم کرنر بزنیم داور سوت زد در نیمه دوم نیز وقتی به ۱۸ قدم حریف نزدیک شدیم داور بار دیگر سوت پایان مسابقه را زد. دلیل این موضوع را پرسیدم که گفت وقت نمانده بود.
سرمربی تیم پیکان در مورد دلیل ناراحتی تمیروف پس از پایان مسابقه عنوان کرد: متوجه این موضوع نشدم حواسم به بازی بود ایرادی هم ندارد، زیرا بازیکن دوست دارد بازی کند، اما ما تصمیم‌گیرنده هستیم.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8253955/متوجه-ناراحتی-تمیروف-نشدم

دکمه بازگشت به بالا