اخبار فضای مجازی

فوتبال می تواند الهام بخش باشد

فوتبال می تواند الهام بخش باشد
یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سپاهان در خصوص این بازی اطهار داشت: خوشحالم که به شهر زیبای اصفهان آمدم. از هواداران خودمان در اصفهان ممنون هستم که امروز استقبال خوبی از ما انجام دادند. ما فردا بازی حساسی با سپاهان داریم و این تیم همیشه برای ما قابل احترام است. 
او افزود: بازی فردا برای هر دو تیم دیدار سختی خواهد بود و بازی راحت و آسانی برای هیچ کدام از تیم‌ها نخواهد بود. سعی کردیم بعد از اتفاقات بازی قبل از لحاظ روحی روانی آماده شویم. ما تمرینات خوبی در این مدت داشتیم و آنالیز خوبی هم از سپاهان انجام دادیم. سپاهان رقیب همیشگی ما در سال‌های اخیر بوده و این سه امتیاز بسیار مهم است. با همه قوا و با تمرکز تا جایی که بتوانیم در همه خطوط تلاش خواهیم کرد، اما سپاهان تیم خطرناکی است و همه می‌دانیم ارزش این سه امتیاز زیاد است.
سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه این تیم شرایط سختی پشت سر گذاشته گفت: ما آماده هستیم و یکی دو جلسه تمرین خوب انجام دادیم. در این شرایط شاد کردن دل هواداران اهمیت دارد و بازیکنان با تمرکز بالایی بازی خواهند کرد. موارد فنی را بررسی کردیم و اجرای آن می‌تواند به تیم کمک کند. همه بازیکنان انگیزه بالایی برای این بازی دارند و می‌خواهند به هواداران شادی هدیه کنند.
گل‌محمدی در خصوص آخرین وضعیت امید عالیشاه ادامه داد: امید به این بازی نمی‌رسد و به همین دلیل با ما به اصفهان نیامده، اما شرایطش بهتر شده است و امیدوارم به زودی به ما ملحق شود.
او گفت: فوتبال برای همه ما مهم است و می‌تواند الهام‌بخش باشد. بخش بزرگی از جامعه با برد خوشحال و با باخت ناراحت می‌شوند و ما این رسالت را داریم تا هواداران خودمان را خوشحال کنیم و خدا را شاکرم که بخشی از این مسائل هستیم. نتایج روی جامعه تأثیرگذار است هر چند که ما امسال خوب بازی کردیم و نتایج خوبی گرفتیم. از شروع فصل کیفیت خوبی داشتیم و این نتیجه‌گیری می‌تواند شادی را به جامعه برگرداند.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8253959/فوتبال-می-تواند-الهام-بخش-باشد

دکمه بازگشت به بالا