اخبار فضای مجازی

واکنش مورایس به شایعه استعفایش

واکنش مورایس به شایعه استعفایش
ژوزه مورایس سرمربی تیم سپاهان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس در خصوص این بازی اظهار داشت: از شما خبرنگاران بابت حضور در کنفرانس تشکر می‌کنم. هفته فوتبالی را پشت سر گذاشتیم. دربی نداریم، اما بازی فردا بازی مهمی برای هر دو تیم و هواداران‌شان است.
وی درباره شایعه استعفایش از سپاهان افزود: وقتی بازی مهمی در پیش داریم شاید شایعاتی به وجود بیاید، اما من قرارداد بلندمدتی دارم و در قلبم برنامه‌ریزی کردم تا به خواسته‌هایم برسم. من مرد هستم و وقتی چیزی را امضاء می‌کنم تا آخر آن را انجام می‌دهم.
سرمربی سپاهان درباره بازی با پرسپولیس که فردا برگزار می‌شود گفت: ما همیشه آماده تکرار موفقیت هستیم، اما بازی با پرسپولیس با بازی با استقلال متفاوت است. ما در مسیری هستیم که می‌خواهیم به خواسته‌هایمان برسیم هر چند که بازی فردا بازی ساده‌ای نیست، اما حریف برای ما قابل احترام است و بازی جذابی در پیش خواهد بود.
مورایس در ادامه این نشست خبری اظهار داشت: من ۲۰ بازیکن اصلی داریم که هر کدام از آن‌ها می‌توانند فردا بازی کنند. آن‌ها با هم پیشرفت می‌کنند و به هم احترام می‌گذارند. اگر بازی‌ها دو سه روز یکبار بود به برخی از آن‌ها استراحت می‌دادم، اما بازی‌ها ۵ روز یکبار برگزار می‌شود و بازیکنان من همگی با کیفیت هستند و امکان بازی دارند.
وی اظهار داشت: حریف ما حریف با کیفیتی است و ما به آن‌ها اهمیت می‌دهیم. باید نقاط قوت آن‌ها را کنترل کنیم. ما با یک هافبک در عقب بازی می‌کنیم، اما وقتی توپ را در اختیار نداریم ساختار تیمی ما عوض می‌شود. دفاع فقط مختص به هافبک‌ها و مدافعین نیست بلکه حتی وینگر‌ها هم باید دفاع کنند. وقتی توپ در اختیار ما است برنامه فرق می‌کند و برای حمله کردن برنامه‌ریزی می‌کنیم. در فوتبال اتفاقات زیادی رخ می‌دهد و امیدوارم شرایط بگونه‌ای باشد که ما به خواسته‌هایمان برسیم. حریف فردا یک حریف باهوش است و بازی ما با آن‌ها بازی دشواری خواهد بود. ما ۱۱ بازیکن داریم که هر کدام از آن‌ها وظیفه خودش را می‌داند.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8253963/واکنش-مورایس-به-شایعه-استعفایش

دکمه بازگشت به بالا