اخبار ورزشی

سطح لیگ برتر هندبال با حضور لژیونرها بالا رفته است

سرمربی تیم هندبال سپاهان نوین می‌گوید با حضور تعدادی از لژیونرها در لیگ برتر، سطح مسابقات بالاتر رفته است.

شهداد مرتجی سرمربی تیم سپاهان نوین در گفت و گو با ایسنا، در خصوص سطح لیگ برتر هندبال مردان اظهار کرد: در این دوره از لیگ همه تیم‌ها شرایط خوبی دارند. آنها کار سخت‌تری نسبت به سال‌های قبل دارند. سطح لیگ برتر نسبت به گذشته بهتر است.
سرمربی تیم هندبال سپاهان نوین در ادامه گفت: تعدادی از بازیکنان که تا سال قبل در لیگ اروپا و یا قطر بازی می‌کردند امسال به لیگ ایران بازگشته‌اند. این موضوع سطح مسابقات لیگ را بالاتر خواهد برد. در هفته اول همه تیم‌ها نشان دادند که قدرت خوبی دارند و فکر کنم نتایج در این دوره خیلی فشرده و نزدیک به هم باشد.
وی در ادامه در پاسخ به این سوال که تعداد زیاد تیم‌ها سطح لیگ را پایین نمی‌آورد، گفت: نه اینطور نیست. فکر می‌کنم در این دوره با آمدن برخی از لژیونرها به ایران حتی تیم‌های پایین جدول هم تیم‌های خوبی باشند.  
مرتجی در ادامه در مورد بازی‌های هفته دوم لیگ برتر گفت: هفته آینده تیم ما با تیم گیتی پسند بازی دارد. نمی‌شود گفت دربی اما بازی سختی خواهد بود. همیشه بازی همشهری‌ها سخت بوده است. کازرون هم تیم خیلی خوبی دارد اما احتمالا در هفته دوم کار راحت‌تری مقابل دشتستان داشته باشد.
وی افزود: احتمالا بازی طبس و رعد پدافند بازی سختی باشد اما سپاهان شرایط بهتری نسبت به گچساران دارد. تیم پیکان سبزوار هم که هفته اول مقابل ما شکست خورد تیم خوبی است و قرار است در هفته آینده هم دو بازیکن دیگر را اضافه کند. کرمان هم احتمالا شرایط بهتری نسبت به پرواز هوانیروز داشته باشد.
انتهای پیام

سورس:
https://www.isna.ir/news/1401071306292/سطح-لیگ-برتر-هندبال-با-حضور-لژیونرها-بالا-رفته-است

دکمه بازگشت به بالا