اخبار ورزشی

حریف والیبال ایران در مرحله حذفی رقابت‌های قهرمانی جهان مشخص شد

تیم ملی والیبال ایران در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های قهرمانی جهان باید به مصاف والیبال برزیل برود.

به گزارش ایسنا، تیم ملی والیبال ایران در آخرین بازی مرحله گروهی بیستمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان سال ۲۰۲۲ با حضور ۲۴ تیم، به مصاف تیم ملی والیبال هلند رفت و با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد. این شکست در حالی برای والیبال ایران به دست آمد که ملی پوشان ایران صعود خود را به مرحله حذفی قطعی کرده بودند و برای صدرنشینی در گروه خود در این بازی مقابل هلند قرار گرفتند.
پس از اتمام مرحله مقدماتی این مسابقات، تکلیف تیم‌های صعود کننده مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها مشخص شد که بازی‌های مرحله حذفی به شرح زیر است.
لهستان- تونس
آمریکا-ترکیه
صربستان – آرژانتین 
برزیل- ایران
اسلوونی- آلمان
هلند-اوکراین
ایتالیا-کوبا
فرانسه – ژاپن
به گزارش ایسنا، تیم ملی والیبال ایران در مرحله حذفی این رقابت‌ها به مصاف تیم ملی والیبال برزیل خواهد رفت. برنده والیبال برزیل و ایران به برنده بازی آرژانتین و صربستان خواهند خورد. والیبال ایران باید ۱۵ شهریور به مصاف برزیل برود.
در پایان مرحله مقدماتی تیم‌های برزیل (سه برد و ۹ امتیاز) و ایران (دو برد و پنج امتیاز) در رتبه‌های پنجم و دوازدهم جدول قرار گرفتند تا حریف یکدیگر در مرحله یک هشتم نهایی شوند.
همچنین تیم‌های لهستان، اسلوونی، ایتالیا، صربستان، برزیل، فرانسه، هلند، آمریکا، ترکیه، اوکراین، ژاپن، ایران، آرژانتین، کوبا، آلمان و تونس در رتبه‌های اول تا شانزدهم قرار گرفتند و به مرحله یک هشتم نهایی صعود کردند.
 تیم‌های کانادا، مکزیک، مصر، بلغارستان، قطر، پورتوریکو، کامرون و چین از صعود به مرحله حذفی بازمانده و به کار خود در این رقابت‌ها پایان دادند.
انتهای پیام

سورس:
https://www.isna.ir/news/1401061007971/حریف-والیبال-ایران-در-مرحله-حذفی-رقابت-های-قهرمانی-جهان-مشخص

دکمه بازگشت به بالا