اخبار ورزشی

شواین اشتایگر: فکر نمی کنم آلمان به فینال جام جهانی برسد

هافبک سابق تیم ملی آلمان عنوان کرد این تیم کیفیت حضور در نیمه نهایی را دارد ولی مطمئن نیست ژرمن ها توانایی حضور در فینال جام جهانی را داشته باشند.

به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، باستین شواین اشتایگر توانست در جام جهانی ۲۰۱۴ همراه با آلمان قهرمانی در جام جهانی را به دست بیاورد. او در صحبت‌هایی درباره شانس قهرمانی این تیم در جام جهانی به صحبت پرداخت.
 دو بازی اخیر تیم ملی آلمان در لیگ ملت ها با شکست مقابل مجارستان (۰ بر ۱) و تساوی برابر انگلیس (۳ بر ۳) به پایان رسید.
باستین شواین اشتایگر در ابتدا به تمجید از جمال موسیالا پرداخت و گفت: موسیالا بهترین بازیکن لمان است و شایستگی این را دارد که به صورت منظم در خط حمله بازی کند. او می‌تواند در جام جهانی ستاره آلمان باشد. او می تواند با یک حرکت سه یا چهار بازیکن را پشت سر بگذارد، کاری خاص انجام دهد، گل بزند و تیم را جلو ببرد.
شواین اشتایگر همچنین نیکلاس فولکروگ از وردربرمن را که در بوندسلیگا خوب بازی می کند را مورد تمجید قرار داد و ابراز امیدواری کرد این بازیکن برای جام جهانی به اردوی تیم ملی آلمان دعوت شود. 
هافبک سابق “مانشافت” در مورد گوتزه گفت: او قطعاً دوباره در فرانکفورت خوب بازی کرده است، اما آیا آماده است دوباره به تیم ملی دعوت شود؟ شخصاً فکر نمی کنم هانسی او را  به جام جهانی ببرد. امیدوارم بتوانیم به نیمه نهایی برسیم. با این حال من یک علامت سوال در باره این می بینم که آلمان بتواند به فینال برسد. ما تیم خوبی با بازیکنان بسیار جالبی مانند جمال موسیالا داریم. یک دروازه بان در کلاس جهانی داریم اما هنوز کاملاً مطمئن نیستیم که بتوانیم به فینال برسیم.
انتهای پیام

سورس:
https://www.isna.ir/news/1401071506985/شواین-اشتایگر-فکر-نمی-کنم-آلمان-به-فینال-جام-جهانی-برسد

دکمه بازگشت به بالا