اخبار فضای مجازی

پایان جدال کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال مصر

پایان جدال کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال مصر
 کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی کشورمان قبل از جانشینی اسکوچیچ در سال ۲۰۲۲ هدایت تیم ملی مصر را برعهده داشت.
سرمربی پرتغالی برای مدت ۷ ماه روی نیمکت مصری‌ها نشست و در این مدت موفق شد تیم ملی مصر را به فینال جام ملت‌های آفریقا برساند، ولی در ضربات پنالتی مغلوب سنگال پرستاره شد و از قهرمانی بازماند.
کی روش بعد از اینکه نتوانست مصر را به جام جهانی برساند با فدراسیون مصر قطع همکاری کرد. اما بعد از جدایی مرد پرتغالی اوضاع بر وفق مراد او پیش نرفت.
کی روش چندین بار با فدراسیون فوتبال مصربه خاطر دریافت مطالباتش وارد چالش شد، ولی در جدیدترین خبر سایت «btolat» به صورت اختصاصی از آتش بس کی روش با مصری‌ها خبر داد.
این رسانه مصری نوشت: یک منبع آگاه از فدراسیون فوتبال مصر از آخرین جزئیات بحران حقوق کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی مصر خبر داد.
این منبع تایید کرد که فدراسیون فوتبال با کارلوس کی روش ارتباط برقرار کرده و توافق کرده تا حداکثر در هفته آینده به بحران دیرکرد پرداخت پایان دهد.
فدراسیون فوتبال مصر به کی روش متعهد شده در زمانی که مسئولیت هدایت فنی تیم ملی مصر را بر عهده داشت، دیرکرد دستیارانش را تسویه کند. هیئت مدیره فدراسیون فوتبال هم مایل به برقراری ارتباط با دستیاران کی روش بود تا آن‌ها را از این موضوع مطلع کند.
بدین ترتیب کارلوس کی روش تا هفته آینده تمام مطالبات معوق خود را از فدراسیون فوتبال مصر دریافت خواهد کرد.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8254300/پایان-جدال-کارلوس-کی-روش-با-فدراسیون-فوتبال-مصر

دکمه بازگشت به بالا