اخبار فضای مجازی

استقلال از دقیقه یک دنبال پنالتی بود

استقلال از دقیقه یک دنبال پنالتی بود
جواد نکونام سرمربی فولاد گفت: می‌دانستیم استقلال در هفته‌های اخیر توانسته بازی‌های خود را ببرد. می‌دانستیم چطور به این تیم ضربه بزنیم و بازی را کنترل و برای حریف سخت کنیم. در نیمه اول دو موقعیت به حریف دادیم. بازیکنان ما در حمله کردن عجله داشتند و ضد حمله می‌خوردیم. روی اشتباه فردی گل خوردیم. بعد از آن استقلال روی توپ‌های بلند کار کرد، ولی روی ضربات ایستگاهی خوب کار کردیم و می‌توانستیم یک گل دیگر بزنیم. بازی باب میل ما پیش رفت. استقلال تیم قدرتمندی است. ۵، ۶ ملی‌پوش دارد و این مساله کار را برای هر تیمی سخت می‌کند.
او ادامه داد:بازیکنانم خیلی زحمت کشیدند. عملکرد ما خوب بود. فصل سختی برای همه تیم‌ها است و شاید به خاطر جام جهانی طاقت‌فرسا شود. تیم ما باید انگیزه خود را حفظ کند و شرایط در ادامه راه بهتر شود.
سرمربی تیم فولاد درباره عصبانیت خود در نیمه اول افزود: من در لحظه زندگی می‌کنم و اتفاقاتی که رخ می‌دهد، باعث عصبانیت من و تیم می‌شود. تعویض “کنت” به علت مصدومیت به ما ضربه زد. وقتی گل می‌خوریم، تیم و مربی عصبانی می‌شوند. عملکرد تیم ما رضایت بخش بود. برنامه‌های ما انجام شد. تاکتیک ما نسبت به بازی‌های قبل فرق می‌کرد. نفرات ما هم متفاوت بودند. یک بازی تاکتیکی بود که می‌دانستیم نباید به استقلال در خانه‌اش ببازیم.
او درباره قرار گرفتن تیمش در کورس قهرمانی گفت: از روز اول که در فولاد هستم برای این موضوع می‌جنگم. تیم‌های دیگر مانند استقلال، سپاهان و پرسپولیس برای بهترین نتایج می‌جنگند و ما هم اینطور هستیم. نکته حائز اهمیت این است که به تلاش خودمان ادامه می‌دهیم و اگر فکر کنیم چه اتفاقی رخ می‌دهد، بازنده می‌شویم. خودتان می‌دانید که فوتبالیست و بازیکن نتیجه را تعیین می‌کند.
نکونام به اعتراض استقلال به اشتباهات داوری اشاره کرد و گفت: من صحنه‌ها را دیدم که روی یک صحنه تمارض شد و کارت زرد درست بود. روی صحنه دوم هم برخوردی نبود. وقتی دقیقه یک بازی بازیکن حریف در هجده قدم خود را زمین انداخت، به بازیکنانم گفتم کسی روی توپ حریف پا نیاندازد. وقتی کسی دقیقه یک دنبال پنالتی است، می‌خواهد پنالتی بگیرد و  برای این مساله برنامه دارد. به همین دلیل به بازیکنانم گفتم کسی روی بازیکنان حریف پا نیاندازد و نمی‌خواستیم خدای نکرده مشکلی به وجود بیاید. حاج ملک قضاوت خوبی داشت و درگیری در وسط زمین بود. به او خسته نباشید می‌گویم و امیدوارم فوتبالمان بهتر شود.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8254456/استقلال-از-دقیقه-یک-دنبال-پنالتی-بود

دکمه بازگشت به بالا