اخبار فضای مجازی

گل محمدی: تساوی برابر سپاهان عادلانه بود/ تعامل خوبی با تیم ملی فوتبال داریم

گل محمدی: تساوی برابر سپاهان عادلانه بود/ تعامل خوبی با تیم
ملی فوتبال داریم
یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری بعد از تساوی تیمش مقابل سپاهان اظهار کرد: بازی خوبی را انجام دادیم و  روند خوبی در این بازی داشتیم. در نیمه اول می‌توانستیم به گل برسیم و بازی مالکانه‌ای انجام دادیم.  همچنین  پاس‌های خوبی در نیمه اول دادیم. حتی به دروازه سپاهان هم رسیدیم، اما موفق نشدیم به گل برسیم. از فضای پشت دفاع سپاهان استفاده کردیم. نیمه خیلی خوبی در نیمه اول داشتیم.
او افزود: از ضربات ایستگاهی خیلی خوب استفاده کردیم. وقتی به پشت دفاع سپاهان می‌رسیدیم لحظه‌ای که باید پاس خوب می‌دادیم مشکل داشتیم. بازی تقریباً متعادل بود، اما داور یکسری از خطا‌ها را راحت به سود سپاهان می‌گرفت. روی ۳ ایستگاهی به حریف بازی را دادیم و سپاهان در این بخش خوب موقعیت داشت؛ البته به طور کلی  بازی کم موقعیتی بود و با توجه به شرایط بازی نتیجه عادلانه بود.
ما از نظر هماهنگی به مشکل خوردیم 
او درباره وقفه‌ای که در لیگ به وجود آمد یک باخت و یک مساوی کسب کردید و این نتایج به این موضوع ارتباطی دارد؟ گفت:  ما در لیگ روند خوبی داشتیم. برد‌های پشت هم به دست آوردیم. در تعطیلی لیگ ما ۶ بازیکن در تیم ملی داشتیم. برخی از روز‌ها کلا ۱۲ یا ۱۳ نفر در تمرینات بودیم. از نظر هماهنگی به مشکل خوردیم و خوب تمرین نکردیم. از نظر زمین تمرین چند هفته‌ای است که اذیت می‌شویم و آن کیفیتی که باید داشته باشیم نداریم. بار‌ها برای زمین تمرین مناسب درخواست کردیم، اما هنوز اتفاقی رخ نداده است. لیگ ما فشرده است و همه تیم‌ها به شرایط خوبی رسیدند. اگر جدول را ببینید ۸ تیم نزدیک به هم هستند و این نشان دهنده کیفیت خوب تیم هاست. باید خودمان را قوی‌تر کنیم، اما امکاناتی هم لازم است که باید فراهم شود.
منافع تیم پرسپولیس باید در نظر گرفته شود 
سرمربی پرسپولیس درباره اینکه ۵ بازیکن پرسپولیس به اردوی تیم ملی برای ریکاوری دعوت شدند، گفت: من با کی‌روش در این باره حرف زدم. قرار شده در برنامه‌های هفتگی ۳ روز را به اردوی تیم ملی بروند، اما برای بازی بعد ۶ روز زمان داریم و با ۲ روز کاری نمی‌شود  کاری کرد. دوست داریم وضعیت تیم ملی خوب باشد، اما با توجه به تغییراتی که در کادرفنی تیم ملی پیش آمده فرصت کمی برای آماده سازی تیم ملی وجود دارد. این آمادگی را برای کمک به تیم ملی نشان دادیم، اما باید منافع پرسپولیس هم در نظر گرفته شود؛ البته تعامل خوبی با تیم ملی داریم.
او درباره درگیری که بین  سروش رفیعی و بازیکن سپاهان به وجود آمد، گفت: من بیرون بودم و این صحنه را ندیدم. در رختکن هم چیزی به من نگفتند. این مسائل کوچک را بزرگ نکنید.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8254469/گل-محمدی-تساوی-برابر-سپاهان-عادلانه-بود-تعامل-خوبی-با-تیم-ملی-فوتبال-داریم

دکمه بازگشت به بالا