اخبار فضای مجازی

مورایس: حس بدی از نتیجه تساوی برابر پرسپولیس دارم

مورایس: حس بدی از نتیجه تساوی برابر پرسپولیس دارم
خوزه مورایس سرمربی تیم سپاهان در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس اظهار کرد: بازی سختی برای هر ۲ تیم بود. بازی کیفیت خوبی داشت. همچنین حریف ما باتجربه و باکیفیت بود.
او ادامه داد: امروز من اینجا با حسی ترکیبی و دوگانه حضور دارم. بازی برای هر ۲ تیم باکیفیت بود. ما با پرسپولیس که باکیفیت است بازی داشتیم. از موقعیت‌ها می‌شد استفاده کنیم تا امتیاز بهتری بگیریم، اما نشد! حس دیگر من این است که ناراحتم و این بدترین حس است که این نتیجه به وجود آمد. از نظر تلاش بازیکنان همه چیز خوب بود. در نیمه اول بعد از ۱۵ دقیقه مدیریت بازی دست ما بود.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: در نیمه دوم به گلزنی نزدیک شدیم، اما حیف شد که استفاده نکردیم. از اول لیگ تا حالا باید بگویم هر ۲ تیم سعی داشتند کیفیت بالایی از خود نشان دهند. پرسپولیس تیم خوبی است و در این گونه بازی‌ها باید از جزییات استفاده کرد که ما این کار را نکردیم. باید تلاش بیشتری در این خصوص انجام دهیم.
مورایس در پایان گفت: چیزی باید به هواداران بگویم. امروز بازی خیلی خوبی بود تا هواداران در ورزشگاه باشند. باور من این است که چنین بازی‌هایی می‌تواند برای فوتبال ایران خوب باشد. از نظر اینکه می‌تواند به جامعه شادابی ببخشد. امروز یک میهمانی بود و کسانی که در ورزشگاه نبودند این میهمانی را از دست دادند. امیدوارم در آینده هواداران را در ورزشگاه ببینند. هوادارانی که اتوبوس تیم را همراهی کردند عشق شان را دریافت کردیم و از همه آن‌ها ممنونیم.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8254472/مورایس-حس-بدی-از-نتیجه-تساوی-برابر-پرسپولیس-دارم

دکمه بازگشت به بالا