اخبار فضای مجازی

داوری تراکتور را فلج کرد!

داوری تراکتور را فلج کرد!
ایوب بهتاج با انتقاد از عملکرد داور بازی دو تیم مس رفسنجان و تراکتور، اظهار داشت: متاسفانه قاضی این دیدار با کارت‌های زرد متوالی در ۱۵ دقیقه ابتدای بازی، از لحاظ روانی تمرکز بازیکنان‌مان را از بین برد و برنامه‌های تیم ما به هم ریخت؛ به طوری که بازیکنان از ترس دریافت کارت زرد دوم، نمی‌توانستند فوتبال خودشان را انجام دهند.
وی با اشاره به صحنه گل مس رفسنجان، توضیح داد: همه دیدند که بازیکن حریف روی دروازه‌بان ما مرتکب خطا شد، ولی داور به راحتی از خطای واضح گذشت و همان توپ تبدیل به گل شد.
بهتاج با تاکید بر اینکه اشتباهات داوری کاملا روی نتیجه تاثیر گذار بود، خاطرنشان کرد: کمک داور نزدیک به صحنه بود و دفع توپ توسط حسینی را خطای هند تشخیص نداد. علاوه بر این، بر اساس اذعان خود بازیکن و تصاویر تلویزیونی، کاملا واضح است که توپ به کتف بازیکن ما برخورد کرده بود، ولی متاسفانه داور با توجه به جای‌گیری نامناسب در آن صحنه و بی‌اعتنا به نظر کمک داور، خطای هند اعلام کرد و مدافع ما را اخراج و تیم مان را ۱۰ نفره کرد.
وی ادامه داد: باشگاه تراکتور و آقای بردیف در راستای رعایت اصول حرفه‌ای در نشست‌های خبری، هیچ‌گاه در خصوص مسائل داوری اعتراض و شکایتی مطرح نمی‌کند، ولی واقعا از اشتباهات داوری خسته شده‌ایم، داور در بازی با پرسپولیس بدون اینکه برخوردی رخ دهد، به نفع تیم حریف پنالتی گرفت. اگر آن توپ گل می‌شد، چه کسی پاسخگوی زحمات باشگاه و هواداران تراکتور بود؟ ما تیم بزرگی هستیم و کمیته داوران باید در انتخاب تیم داوری بازی‌های تراکتور وسواس بیشتری داشته باشد.
وی با تاکید بر اینکه از داور بازی با مس رفسنجان شکایت می‌کنیم، توضیح داد: به بازیکنان تراکتور تبریک می‌گویم، تیم ما با اینکه ۱۰ نفره بود، روی دروازه حریف فشار می‌آورد و معتقدم در صورت رعایت عدالت توسط داور بازی، قطعا حریف را شکست می‌دادیم.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8254483/داوری-تراکتور-را-فلج-کرد

دکمه بازگشت به بالا