اخبار فضای مجازی

رونالدو از دست سرمربی اش خسته شد

رونالدو از دست سرمربی اش خسته شد
کریستیانو رونالدوی ۳۷ ساله که این فصل جایگاه ثابتی در ترکیب منچستریونایتد داشته و در بیشتر بازی‌ها نیز به عنوان بازیکن ذخیره به زمین وارد شده، به نظر می‌رسد از وضعیتی که در این تیم دارد به تنگ آمده است، این در حالی است که فوق‌ستاره پرتغالی شیاطین سرخ تا به اینجا سعی کرده حرفه‌ای باشد و حتی با وجود بازی نکردن در شکست ۶ بر ۳ شیاطین سرخ در دربی منچستر، صحبتی علیه کادر فنی یا واکنشی منفی نداشته است.
نشریه «تایمز» انگلیس حالا با انتشار گزارشی مدعی شده است؛ کریستیانو رونالدو از نوع مربیگری اریک تنهاخ خسته شده است. برنده پنج توپ طلا معتفد است سرمربی هلندی شیاطین سرخ بسیار سرسخت است و بیش از حد به تاکتیک‌های سبک آژاکسِ خود متکی است. کریستیانو در برتری ۳ بر ۲ پنجشنبه شب منچستریونایتد مقابل اومونیای قبرس از ابتدا در ترکیب من‌یونایتد به میدان رفت، اما با وجود موقعیت‌هایی که داشت، موفق به گلزنی نشد.
سرمربی هلندی شیاطین سرخ در کنفرانس خبری پیش از بازی با اومونیا درباره وضعیت فعلی فوق‌ستاره پرتغالی‌اش گفته بود: کریس از اینکه یکشنبه (مقابل منچسترسیتی) بازی نکرد، خوشحال نیست، اما باید بگویم او در تمرینات خوشحال است، البته رونالدو می‌خواهد بازی کند و وقتی بازی نمی‌کند، عصبانی است. کریستیانو واقعاً بازیکنی رقابت‌طلب است، وقتی بازی نمی‌کند خوشحال نیست، اما باید تکرار کنم، او خوب تمرین می‌کند، روحیه‌اش خوب است، انگیزه دارد و تمام تلاشش را می‌کند. این چیزی است که ما از او انتظار داریم.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8254712/رونالدو-از-دست-سرمربی-اش-خسته-شد

دکمه بازگشت به بالا