اخبار فضای مجازی

عربشاهی: بعید است پرسپولیس با تک مهاجم به گل برسد

عربشاهی: بعید است پرسپولیس با تک مهاجم به گل برسد
ضیا عربشاهی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در گفت و گو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره تساوی سرخپوشان برابر تیم سپاهان در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: این بازی برای هر ۲ تیم مهم و حساس بود به همین علت آن‌ها دوست نداشتند آن‌ها دوست نداشتند امتیاز از دست بدهند و دنبال برد در این  بازی بودند.
او ادامه داد: بازی از ابتدا بین ۲ تیم درگیرانه و فیزیکی پیگیری شد و در وسط زمین خط هافبک ۲ تیم اجازه خودنمایی به بازیکنان تیم حریف نمی‌دادند و با یک پاس، خیلی زود توپ توسط تیم حریف دفع می‌شد. از این رو خیلی محکم بازی می‌کردند و بازیکنان خط دفاع و هافبک‌های سپاهان و پرسپولیس نمی‌توانستند مهاجمان خود را صاحب موقعیت کنند.
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به نظرم تقسیم امتیازات عادلانه بود. البته  تا زمانی که سیستم گل‌محمدی مبتنی بر استفاده از یک مهاجم باشد و وینگر‌های چپ و راست لب خط بازی کنند، اجازه نفوذ به بازیکنان کناری خود را نمی‌دهند. نداشتن وینگر‌های چپ و راست در محوطه جریمه و با حضور تک مهاجم بعید است پرسپولیس به گل برسد.
عربشاهی افزود: به طور حتم تیم پرسپولیس  باید با ۲ مهاجم بازی کند تا از این طریق بتواند تیم حریف را تحت فشار بگذارد تا به گل برسد. همچنین پرسپولیس باید با یک هافبک دفاعی به میدان برود و یک مهاجم به خط حمله خود اضافه کند. در ضمن بازیکنی به نام محمد عمری یکی از استعداد‌های جوانی است که اگر به او بها داده شود و مانند بازی با سپاهان از ابتدا به میدان برود در آینده حرف‌های زیادی از او خواهیم شنید.
او در پایان خاطرنشان کرد: در این دیدار هر ۲ تیم با تک مهاجم بازی می‌کردند و موقعیت مناسب برای رسیدن به گل را نداشتند و دیدار بیشتر در وسط زمین و کناره‌ها جریان داشت. امیدوارم در ادامه فصل امتیازات بیشتری کسب کنیم و کمی هم از ترس پرسپولیس ریخته شود تا تیم بزرگی مانند پرسپولیس با ۴۰ میلیون هوادار بازی هجومی در دستور کار خود قرار دهد تا بتواند بیشتر از این شایستگی خودش را نشان دهد.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8254788/عربشاهی-بعید-است-پرسپولیس-با-تک-مهاجم-به-گل-برسد

دکمه بازگشت به بالا