اخبار فضای مجازی

تیم ملی بیش از ۳ استقلالی خواهد داشت/ حاج ملک فرشته عذاب آبی پوشان!

تیم ملی بیش از ۳ استقلالی خواهد داشت/ حاج ملک فرشته عذاب آبی
پوشان!
محمد نوری پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره تساوی آبی پوشان برابر تیم فولاد خوزستان در هفته هشتم لیگ برتر اظهار کرد: استقلال بازی خوبی را مقابل فولاد به نمایش گذاشت، اما حیف که تیم داوری همه را عذاب داد. کیفیت داوری در این بازی افتضاح بود و چندین اشتباه تأثیر گذار داوری  باعث شد تیم ما ضرر کند. به جز صحنه‌ای که گل خوردیم، آبی‌پوشان پشتکار خوبی داشتند و تلاششان ستودنی بود.
او افزود: حاج ملک همواره استقلال را با قضاوت‌های اشتباهش عذاب داده، صحنه‌های خطا از هیچ بیننده‌ای پنهان نبود و همه دیدند چه ظلمی در حق استقلال شد. برایمان سوال است که چه قراری با داور این بازی گذاشتند و چه قولی گرفته بود که این گونه از نزدیک پنالتی استقلال را می‌دید، اما چشم پوشی می‌کرد. کمیته داوران هیچ وقت نمی‌خواهد بهترین تیم داوری را برای بازی استقلال بگذارد چون نتایج به نفعشان پیش نمی‌رود، هرچند اکثر داوران دشمنی خود  را با استقلال علنی کردند. کسانی می‌خواهند استقلال نتیجه نگیرد، اما فهمیدند چه خارج از زمین و چه درون زمین حریف آبی پوشان نمی‌شوند.
مدیریت استقلال واکنش محکمی به داوری نشان بدهد 
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: فولاد تیم بسیار محترمی است و کادر فوق العاده‌ای دارند و خداراشکر برعکس تیم‌های دیگر ضد فوتبال بازی نکردند. خط دفاع استقلال روی گل اول تمرکزش را از دست داد، اما در طول مسابقه به غیر از آن صحنه فوتبال بسیار خوب و مسلطی از خود به جای گذاشتند و تلاش تمام بازیکنان استقلال در این بازی ستودنی بود. داوری استقلال را زخمی کرد، کاش یکبار برای همیشه اعلام کنند که واقعا قصدشان چیست! اگر می‌خواهند تیم مورد نظرشان را قهرمان کنند که سایر تیم‌ها تکلیف خودشان را بدانند و حداقل این هوادار مظلوم پای تلویزیون پیر نشود. استقلال در این بازی با همه جنگید و مهم این است که چه کسانی در پشت پرده دستشان کوتاه ماند. امیدوارم مدیریت استقلال نسبت به داوری واکنش محکمی داشته باشد.
یامگا مهره خلاق برای طراحی حملات استقلال 
نوری درباره کیفیت بازیکنان در این بازی بیان کرد: بازیکنان استقلال لایق بهترین‌ها هستند، زیرا از تمام وجود برای استقلال مایه گذاشتند. یامگا  بهترین بازیکن لیگ است، زیرا من او را هرجای زمین دیدم فوق‌العاده بازی کرده است و در این بازی هم چند موقعیت جدی ایجاد کرد که با بدشانسی تبدیل به گل نشدند. از این رو باید بگویم یامگا به تنهایی یک مهره خلاق برای طراحی حملات استقلال است.
بازی محبی و قایدی به چشم کادر فنی تیم ملی فوتبال آمد 
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره اینکه محبی و قایدی می‌توانند دوباره به تیم ملی بازگردند یا خیر؟ عنوان کرد: محبی و قایدی با بازگشتشان دوباره خود را احیا کردند و بازیشان به چشم کادرفنی تیم ملی آمد. محبی و قایدی قطعا می‌توانند جزو لیست مسافران به جام جهانی قطر باشند. علاوه بر این، بازیکنانی مثل بابایی و میرزایی نمایش خوبی نشان داده‌اند و می‌توانند خود را آماده کنند تا کی‌روش آنها را برای جام جهانی به خدمت بگیرد. ما قطعاً در لیست نهایی کی‌روش برای جام جهانی حداقل ۳ بازیکن را خواهیم داشت و این تعداد بالاتر هم خواهد رفت.
نوری درباره دیدار بعدی استقلال مقابل ذوب آهن خاطر نشان کرد: استقلال در لیگ برتر پتانسیل این را دارد که همه تیم‌ها را شکست دهد. ما هر نقطه از زمین را که می‌بینیم به این نتیجه می‌رسیم که تک تک بازیکنان خوب هستند، چه روی نیمکت و چه داخل زمین. البته کسانی که بیرون و پشت پرده نشستند و بازی‌ها را کنترل می‌کنند اگر بگذارند و استقلال را به چالش ناداوری نکشانند قطعاً با تمرکز به سراغ حریفانمان خواهیم رفت. آنها تمام قدرتشان بیرون زمین است و داخل زمین تیمی حریف ما نیست. ذوب آهن تیم بسیار محترمی است، اما اگر داوری ما را اذیت نکند بعید می‌دانم که ذوب آهن شرایط دشواری را برای ما رقم بزند. به هر حال ما به اتحاد تمام هواداران نیاز داریم تا یک شگفتی را رقم بزنیم.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8254865/تیم-ملی-بیش-از-۳-استقلالی-خواهد-داشت-حاج-ملک-فرشته-عذاب-آبی-پوشان

دکمه بازگشت به بالا