اخبار فضای مجازی

حبیبی: برای تکرار قهرمانی در لیگ برتر کشتی آماده هستیم/ حسن یزدانی دوست داشت به تیم کمک کند

حبیبی: برای تکرار قهرمانی در لیگ برتر کشتی آماده هستیم/ حسن
یزدانی دوست داشت به تیم کمک کند
هادی حبیبی مربی سابق تیم ملی کشتی آزاد گفت: رضا یزدانی قهرمان عنواندار کشتی جهان و سرمربی تیم صنایع مازندران با وجود همه مشکلات و سختی‌هایی که وجود داشت تمام تلاش خود را به کار گرفت تا تیمی را در قواره قهرمانی جمع و جور کند و در همین راستا نیز با همدلی و اتحادی که در تمام اعضای تیم وجود دارد آماده رسیدن به موفقیتی دوباره در مسابقات لیگ برتر کشتی آزاد هستیم.
وی درباره حضور حسن یزدانی در تیم صنایع مازندران گفت: حسن یزدانی مرد ۸ مداله کشتی ایران طی صحبتی که با سرمربی تیم داشت تصمیم گرفت برای کمک به تیم شهرش کنار سایر بچه‌ها باشد و واقعا اولویت او مبلغ قرارداد نبود و دوست داشت کشتی بگیرد و به تیم کمک کند.
قهرمان سابق آسیا تاکید کرد: تیم صنایع همچون سال گذشته به تعهدات مالی خود پایبند است و ما مثل برخی تیم‌ها که صرفا رقمی را اعلام می‌کنند و بعد کشتی گیر برای گرفتن حقش باید به شکایت متوسل شود نیستیم، به طور حتم امسال هم با همه کشتی گیران تسویه حساب کامل خواهیم کرد.
حبیبی با اشاره به برنامه‌های تیم صنایع، عنوان کرد: از روز ۱۸ مهرماه اردوی آماده سازی ما آغاز می‌شود و تلاش خواهیم کرد با بهترین عملکرد ابتدا از گروه خود صعود کنیم و بعد از آن با رسیدن به دیدار فینال قهرمانی سال گذشته را تکرار کنیم.
تیم صنایع در گروه B رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد با تیم‌های ستارگان ساری، شهدای پاس ساری و مقاومت البرز هم‌گروه است و روز ۲۹ مهرماه به مصاف تیم شهدای پاس خواهد رفت.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8255256/حبیبی-برای-تکرار-قهرمانی-در-لیگ-برتر-کشتی-آماده-هستیم-حسن-یزدانی-دوست-داشت-به-تیم-کمک-کند

دکمه بازگشت به بالا