اخبار فضای مجازی

حضور در مسابقات جهانی انگلیس را خیلی راحت از دست دادم / صبر ما ورزشکاران هم حدی دارد

حضور در مسابقات جهانی انگلیس را خیلی راحت از دست دادم / صبر
ما ورزشکاران هم حدی دارد
مهدی احمدکهنی ملی‌پوش ژیمناستیک درباره عدم حضورش در مسابقات ژیمناستیک قهرمانی جهان اظهار کرد: قرار بود روز پنجم آبان ماه همراه با سرمربی خودم به رقابت‌های قهرمانی جهان اعزام شویم اما خیلی راحت و یکسری دلایل نامشخص تنها سهمیه‌ای را که برای ایران به سختی به دست آورده بودم از دست دادم. از این اتفاق رخ داده خیلی ناراحتم و منتظرم ببینم پاسخ مسئولان فدراسیون و وزارت ورزش نسبت به این اتفاق رقم خورده چه چیزی است؟
او افزود: من واقعأ در این مدت تمرینات زیادی برای حضور در رقابت‌ها انجام داده بودم اما خیلی راحت و مانند آب خوردن فرصت حضور در این مسابقات بزرگ را از دست دادم. در عجبم چرا باید با چنین اتفاقی درست پیش از اعزام مواجه شوم؟ آیا صدایی وجود دارد که صدای من را بشنود و به فکر حل مشکلم باشد.
ملی‌پوش ژیمناستیک تصریح کرد: تنها امید من با حضور در شهر لیورپول این بود که بتوانم با قرارگرفتن در جایگاه‌های اول و دوم جهان، از خدمت مقدس سربازی معاف شوم و این پتانسیل در من وجود داشت تا اتفاق غیر ممکن را به ممکن تبدیل کنم اما نشد. البته هنوز هم دیر نشده و تمریناتم را بیشتر از قبل پیگیری خواهم کرد تا در بازی‌های آسیایی این اتفاق را اجرایی کنم. تنها خواسته من از مسئولان وزارت ورزش این است که هر چه زودتر وضعیت مشخص شود تا برای مسابقات آینده به مشکل بر نخوریم.
کهنی گفت: من واقعأ به کشورم علاقه دارم و همیشه سعی کرده‌ام مانند سایر ورزشکاران که با پیشنهاداتی از سایر کشورها مواجه می‌شوند نسبت به آن‌ها بی تفاوت باشم اما صبر ما هم حدی دارد و همانطور که ما برای کشورمان ارزش قائل هستیم باید مسئولان هم برای ذره‌ای هم که شده به فکر حل مشکلات ما باشند. همه چیز که نباید یک طرفه باشد.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8258416/حضور-در-مسابقات-جهانی-انگلیس-را-خیلی-راحت-از-دست-دادم-صبر-ما-ورزشکاران-هم-حدی-دارد

دکمه بازگشت به بالا