اخبار فضای مجازی

توافق وزارت ورزش و جوانان با وزارت آموزش و پرورش برای استخدام قهرمانان

توافق وزارت ورزش و جوانان با وزارت آموزش و پرورش برای
استخدام قهرمانان
حمید سجادی با اشاره به امضای تفاهم‌نامه بین وزارت ورزش و جوانان و وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: طی توافقی که بین آموزش و پرورش و وزارت ورزش و جوانان منعقد شد قهرمانان هر رشته که مشمول قانون سرباز قهرمان هستند می توانند جذب آموزش و پرورش می شوند و سقفی برای این جذب قهرمانان وجود نخواهد داشت و قهرمانانی که تمایل دارند می توانند به شکل دبیر ورزش فعالیت کنند.
وی افزود: تمایل ما این است که قهرمانان ما بتوانند در امر آموزش حضور پیدا کنند و در استعدادیابی کمک حال وزارت ورزش باشند و آن چیزی که در تیم‌های ملی یاد گرفته اند را در اختیار دانش آموزان علاقه من به ورزش بگذارند. قهرمانان ما می توانند حلقه وصل خوبی بین دانش آموزان و وزارت ورزش باشند و استعدادها را شناسایی کنند. این یک اتفاق بسیار بزرگ و خوب است که با همکاری معاونت های دو وزارتخانه انجام شد.
همچنین در نشست امروز وزیر ورزش با روسای فدراسیون‌ها، انتخاب سه عضو جدید شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان انتخاب شدند.
در این رای‌گیری سید حسن طباطبایی، حسین ثوری و عباس اورسجی روسای فدراسیونهای کاراته، بوکس و کبدی برای یک سال به عنوان سه عضو جدید شورای برون مرزی انتخاب شدند.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8258541/توافق-وزارت-ورزش-و-جوانان-با-وزارت-آموزش-و-پرورش-برای-استخدام-قهرمانان

دکمه بازگشت به بالا