اخبار فضای مجازی

سرمربی تراکتور: ما حملات نفت مسجد سلیمان را خنثی می کنیم/ امیدواریم کاوه رضایی به بازی فردا برسد

سرمربی تراکتور: ما حملات نفت مسجد سلیمان را خنثی می کنیم/
امیدواریم کاوه رضایی به بازی فردا برسد
قربان بردیف سرمربی تیم فوتبال تراکتور در نشست خبری قبل بازی با نفت مسجد سلیمان، اظهار کرد: تیم حریف ۲ بازی قبلی را با تعداد گل بالا شکست خورده، اما این موضوع تأثیری در بازی فردا ندارد. آنان امسال در چند بازی نسبت به رقیب برتری داشتند، اما در لحظات آخر بازی را واگذار کرده‌اند. نفت بازیکنان خوبی با قابلیت حفظ توپ دارد و طبق پیش بینی، بازی سختی خواهیم داشت.
او افزود: حریف به دنبال کنترل بازی و ارائه فوتبال تهاجمی است. اگر در ضربات آخر باتجربه‌تر عمل کنند، می‌توانند موفق شوند. پیش بینی می‌کنم آنان همچون بازی‌های قبلی به دنبال کنترل توپ و سپس حمله باشند.
بردیف ادامه داد: نفت مسجد سلیمان در تمامی دیدارها، حتی مقابل پرسپولیس تهاجمی بازی کرده است. ما هم به دنبال راهکاری برای خنثی کردن بازی حریف هستیم.
او درباره مصدومان تیمش، گفت: امیدواریم کاوه رضایی به بازی فردا برسد. این بازیکن به صورت اختصاصی تمرین کرده و از امروز در تمرینات تیمی هم شرکت خواهد کرد. چند بازیکن مصدومیت جزیی دارند که فکر کنم مشکلی برای بازی با نفت نخواهند داشت.
سرمربی تراکتور با تأکید بر اینکه نبود تماشاگران در روند کارمان تأثیر منفی می‌گذارد، گفت: حضور تماشاگران باعث می‌شود بازیکنان تراکتور تا آخرین لحظه تلاش کرده و به برتری برسند. متأسفانه فردا حمایت آنان را نخواهیم داشت.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8258520/سرمربی-تراکتور-ما-حملات-نفت-مسجد-سلیمان-را-خنثی-می-کنیم-امیدواریم-کاوه-رضایی-به-بازی-فردا-برسد

دکمه بازگشت به بالا