اخبار فضای مجازی

روز بازی با تراکتور شرایط عجیبی را تجربه کردیم/ برای برگزاری دربی پیش از جام جهانی مشکلی نداشتیم

روز بازی با تراکتور شرایط عجیبی را تجربه کردیم/ برای برگزاری
دربی پیش از جام جهانی مشکلی نداشتیم
 
یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره برد تیمش برابر تیم مس رفسنجان اظهار کرد: با توجه به اینکه در  ۲ بازی اخیر برد نداشتیم و شرایط مان در جدول مقداری تغییر کرده بود، کسب سه امتیاز برای ما خیلی مهم و حساس بود که خدا را شکر  آن را به دست آوردیم.
او ادامه داد: در نیمه اول بازی خوبی انجام دادیم.  همچنین بعد از گل اول می‌توانستیم به گل‌های دوم و سوم هم برسیم. البته حریف هم تیم خوبی بود، در انتقال‌ها ما را اذیت می‌کردند و هر موقع خواستند بازیکنانشان در زمین توانایی‌شان را نشان دادند.
بازیکنان ما از لحاظ روحی و روانی تحت فشار بودند 
گل محمدی گفت:  این برد را به بازیکنانم تبریک می‌گویم. با وجود آنکه از لحاظ روحی و روانی تحت فشار شدیدی بودیم، از لحاظ تمرینی در یک ماه اخیر کیفیت راضی‌کننده نبود و این مسائل تاثیر خودش را روی کار فنی ما می‌گذارد. از نفراتمان تشکر می‌کنم که تمرکز خوبی روی بازی داشتند. در نیمه دوم هم خوب دفاع کردند. این برد را به همه هواداران خوبمان تقدیم می‌کنیم.  
کوپال ناظمی و تیم داوری عملکرد خوبی داشتند 
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره  اینکه اعضای تیم مس رفسنجان معتقد هستند وحید امیری باید در این بازی اخراج می‌شد و محمد ربیعی به این موضوع انتقاد زیادی وارد کرد, اظهار داشت: در آن صحنه داور چهارم کنار خط بود و کمک داور هم خوب صحنه را دید. فکر نمی‌کنم بحث زیادی وجود داشته باشد، اگر خطا را به سود حریف می‌گرفت باید می‌گفتیم کارت دارد یا خیر، اما خطا را به نفع ما گرفت. در مجموع کوپال ناظمی و تیم داوری  عملکرد خیلی خوبی داشتند و به نظر من یکی از قضاوت‌های خوب لیگ بود. نباید به این شکل داوران را تحت فشار بگذاریم. حریف در آن صحنه روی بازیکن ما خطا کرد.
مشکلی برای برگزاری دربی قبل از جام جهانی نداشتیم 
گل محمدی درباره اینکه آیا از عملکرد تیمش در سه بازی اخیر پس از اردوی تیم ملی رضایت دارد و اینکه برگزاری دربی بعد یا قبل از جام جهانی برای پرسپولیس تفاوتی دارد؟ گفت: برای ما فرقی نمی‌کرد، بعد از تعطیلات سه بازی انجام دادیم و باید ۲ بازی دیگر مقابل ملوان و مس رفسنجان انجام بدهیم. تیم ما به شرایط مسابقه می‌آمد و مشکلی برای انجام دادن دربی قبل از جام جهانی نداشتیم. قطعا تا آن زمان شرایط زمین تمرینی پرسپولیس نیز درست می‌شد و می‌توانستیم تمرینات بهتری داشته باشیم، اما این برنامه‌ریزی برای تیم ملی بود. اگر در آن زمان بازی می‌گذاشتند مشکلی نداشتیم.
ما در زمین تمرینی خود اذیت می شویم 
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بیان کرد: بعد از پایان تعطیلات به این دلیل که در زمین تمرینی‌مان اذیت می‌شویم، ماه‌ها است که درخواست می‌کنم این مشکل حل شود. باید بگویم زمین تمرین خوب در تهران کم پیدا می‌شود. به هر صورت باشگاه باید حداقل امکانات را در اختیار تیم قرار بدهد. تمرینات ما در این مدت آن گونه که می‌خواستم نبوده، کیفیت خوبی نداشته و راضی نبودیم. واقعا بابت برگزاری بازی‌های تدارکاتی در این زمین اذیت شدیم. امیدوارم این وضعیت درست شود.  
او ادامه داد: قبل از بازی بین نیمه و بعد از بازی تراکتور اتفاقات عجیب و غریب زیادی داشتیم. تیم ما در آن بازی از لحاظ روحی و روانی تحت فشار بود. تمرین خوبی هم انجام نداده بودیم و در کل شرایط سختی داشتیم. اما رفته رفته شکل کار بهتر می‌شود. اگر زمین تمرین درست شود شرایط خوب خواهد شد.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8258662/روز-بازی-با-تراکتور-شرایط-عجیبی-را-تجربه-کردیم-برای-برگزاری-دربی-پیش-از-جام-جهانی-مشکلی-نداشتیم

دکمه بازگشت به بالا