اخبار فضای مجازی

ربیعی: یک گل خیلی ساده به پرسپولیس تقدیم کردیم / امیری باید کارت می گرفت

ربیعی: یک گل خیلی ساده به پرسپولیس تقدیم کردیم / امیری باید
کارت می گرفت
محمد ربیعی پس از شکست مقابل پرسپولیس گفت: خداقوت می‌گویم به تیم پرسپولیس و این برد را به کادر فنی و هوادارانشان تبریک می‌گویم. به تیم خودمان هم خسته نباشید می‌گویم. بازی خوبی بود و فکر می‌کنم 25 تا 30 دقیقه اول بازی را پرسپولیس بهتر بازی کرد. ما اشتباهات فردی داشتیم و شاید روی هیجان و یک مقداری روی بی‌تمرکزی اشتباه کردیم. با این حال دو سوم بازی در دست ما بود. 15 دقیقه و 20 دقیقه آخر نیمه اول و کل نیمه دوم دست ما بود. به هر حال از این فرصت نتوانستیم بهره کافی ببریم و به نظرم یک گل خیلی ساده به پرسپولیس تقدیم کردیم. 
سرمربی تیم مس رفسنجان گفت: در اینجور بازی‌ها جزئیات و استفاده از فرصت‌ها بسیار مهم است. این پیروزی را به تیم پرسپولیس تبریک می‌گویم. 
ربیعی در خصوص خطای امیری و احتمال اخراج این بازیکن گفت: شما صحنه را دیدید؟ از نظر شما کارت زرد داشت؟ من هم چون مجبور بودم در وسط 2 نیمه ببینم ولی متوجه شدم که در لحظه آخر که پاس را جعفری داد، آقای امیری پایش را روی پای بازیکن ما گذاشت. این بی‌احتیاطی بود و می‌توانست کارت داشته باشد. اصلا داور گفت که خطای بازیکن شما بوده و همین باعث شد که مجاب بشوم صحنه را ببینم. حرفی دیگر ندارم.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8258580/ربیعی-یک-گل-خیلی-ساده-به-پرسپولیس-تقدیم-کردیم-امیری-باید-کارت-می-گرفت

دکمه بازگشت به بالا