اخبار فضای مجازی

در مسابقات جهانی عیار خود را نشان دهید/ نگاهتان المپیک پاریس باشد

در مسابقات جهانی عیار خود را نشان دهید/ نگاهتان المپیک پاریس
باشد
علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی در جمع ملی پوشان فرنگی کار گفت: تیم کشتی امید متشکل از کشتی گیران جوان و زیر ۲۳ سال تیم بزرگسالان است و اکثر کسانی که به این رقابت‌ها اعزام می‌شوند در رقابت‌های جهانی جوانان و بزرگسالان حضور داشته اند و سایر نفرات نیز به صورت کامل در اردو‌ها حضور داشته اند و جا دارد که به کادر فنی و شما یک خسته نباشید و خداقوت بگویم که تا اینجای کار آمده اید و مهیای حضور در رقابت‌های جهانی امید در کشور اسپانیا هستید. 
دبیر تصریح کرد: تا آخرین لحظات مشخص نبود که تیم امید اعزام می‌شود یا نه و دلیل آن هم مشکل صدور روادید بود که خدا را شکر با پیگیری‌هایی که از طریق رئیس محترم مجلس شورای اسلامی، وزیر محترم امور خارجه، مدیرکل‌ها و سایر همکاران ایشان در این وزارتخانه که به صورت ویژه انجام گرفت، این مشکل حل شد و به نظرم دوستانمان در وزارت امور خارجه در این مورد سنگ تمام گذاشتند و از تمامی کسانی که پیگیر حل این موضوع بودند تشکر می‌کنم. 
وی اظهار داشت: فدراسیون کار خود که همان ایجاد فضا و بستر مناسب برای انجام تمرینات و همچنین پشتیبانی مناسب برای اعزام تیم‌های ملی بوده را انجام داده و حالا نوبت شما است که بروید و پرچم سه رنگ کشور عزیزمان را بالا برده و دل مردم را شاد کنید. 
دبیر گفت: البته باید نگاهتان المپیک ۲۰۲۴ پاریس باشد. اکثر شما‌ها در این رقابت‌ها سنی بین ۲۰ تا ۲۴ سال خواهید داشت و به نظر من بهترین سن برای کسب مدال المپیک همین سن است. 
وی ادامه داد: این اولین میدان حسن رنگرز به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان است و شما مورد سنجش قرار خواهید گرفت و بهترین موقعیت است که عیار خود را به کادر فنی نشان دهید.
دبیر تصریح کرد: اکثر نفرات حاضر در تیم، اعضای تیم قهرمان جهان در بلغارستان هستند و دیگر نفرات نیز از تیم ملی بزرگسالان به تیم امید اضافه شده اند که آن‌ها هم جزء نفرات مطرح و مدال دار هستند. قطعا شانس این را داریم که در هر ۱۰ وزن صاحب مدال شویم و عنوان قهرمانی را از آن خود کنیم. 
رئیس فدارسیون کشتی در پایان خاطرنشان کرد: برایتان آرزوی موفقیت می‌کنم، به خدا توکل کنید و با تمام وجودتان کشتی بگیرید تا باعث خوشحالی مردم عزیز کشورمان شویم. 
با پیگیری‌های به عمل آمده از سوی فدراسیون کشتی، روادید فرنگی کاران برای حضور در رقابت‌های جهانی زیر ۲۳ سال اسپانیا صادر شد، اما آزادکاران همچنان در انتظار صادر شدن روادید خود هستند.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8258763/در-مسابقات-جهانی-عیار-خود-را-نشان-دهید-نگاهتان-المپیک-پاریس-باشد

دکمه بازگشت به بالا