اخبار فضای مجازی

استقلال به خاطر داوری صدر نشین نیست

استقلال به خاطر داوری صدر نشین نیست
ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال در آستانه دیدار مقابل ذوب آهن اصفهان، گفت: مصاف با ذوب‌آهن، مسابقه مهمی برای ما است. ذوب‌آهن تیم خوبی است که تا به حال شکستی در لیگ نداشته، اما برای کسب ۳ امتیاز، پیروزی و رسیدن به صدر جدول به میدان می‌رویم.
سرمربی استقلال افزود: انتظاری که از داوران مسابقه با ذوب‌آهن دارم، این است که اشتباه اثرگذار نداشته باشند و عدالت را برای هر دو تیم اجرا کنند. از ابتدای این فصل، استقلال امتیازات زیادی به خاطر اشتباهات داوری از دست داده که کارشناسان و تصاویر تلویزیونی هم این موضوع را تایید کرده‌اند. ما برای پیروز شدن تلاش می‌کنیم و نمی‌خواهیم به خاطر این اشتباهات، امتیاز از دست بدهیم. این امتیازات تعیین کننده قهرمانی است.
ساپینتو اضافه کرد: اگر امتیازاتی که به خاطر اشتباهات داوری از استقلال کم شده، نبود الان با اختلاف صدرنشین بودیم. بابت همین اشتباهات در بازی‌های قبلی مجازات شدیم و اصلا دلیل آن را نمی‌خواهم بدانم، فقط می‌خواهم این مسائل تکرار نشود و تنها عدالت را برای همه خواستاریم. همان طور که قبلا هم گفتم، در جلسه کمیته انضباطی حضور یافتم و در پایان هم دلیل کارت قرمز در بازی با گل گهر مشخص نشد و خود اعضای کمیته انضباطی هم دلیلی برای آن پیدا نکردند. توقعم این است که به واسطه سن و سال، سوابق و جایگاهم احترام لازم را دریافت کنم. فقط می‌خواهم در حق استقلال و همه تیم‌ها عدالت برقرار شود.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8258762/استقلال-به-خاطر-داوری-صدر-نشین-نیست

دکمه بازگشت به بالا