اخبار فضای مجازی

واکنش worldofvolley به سربازی ستاره والیبال

واکنش worldofvolley به سربازی ستاره والیبال
امین اسماعیل‌نژاد که در لیگ ملت‌های والیبال توانست به ستاره تیم ملی ایران تبدیل شده و نامش در بین بزرگان والیبال جهان برده شود حالا درگیر موضوع خدمت مقدس سربازی است.
worldofvolley در این خصوص نوشت: ستاره تازه متولد شده تیم ملی ایران نتوانست از خدمت سربازی معاف شود. او به دنبال عملکرد فوق العاده‌اش در لیگ ملت‌های ۲۰۲۲ و تا حدی در مسابقات قهرمانی جهان تمایل داشت که فصل آینده لژیونر شود، اما به دلیل اینکه او خدمت سربازی را سپری نکرده است، مسئولان به او اجازه این کار را ندادند و در نهایت به مدت یک سال به سربازی احضار شد.
در حالی که تصور اولیه این بود که بتواند در باشگاه پاس گرگان (وابسته به ارتش) بازی کند این امکان هم گویا به دلیل نامعلومی دیگر وجود نداشت. اسماعیل‌نژاد هنوز در سطح باشگاهی بدون قرارداد است و ترجیح می‌دهد به جای اینکه مجبور شود در یک تیم سطح پایین بازی کند، لباس نظامی بپوشد.
امین اسماعیل‌نژاد در این خصوص گفته است: «من یک سرباز هستم و زمانی که برای تیم ملی بازی می‌کردم فقط نگران ادامه خدمت سربازی‌ام بودم. الان هم اگر قرار باشد برای پاس گرگان بازی کنم، ترجیح می‌دهم لباس نظامی بپوشم و به پادگان بروم. ما شش ماه است که خارج از کشور بوده‌ایم و سخت کار کرده‌ایم. کمترین کاری که مسئولان می‌توانستند انجام دهند این بود که به من اجازه بازی در تیمی که می‌خواستم را بدهند. من جوان هستم و مثل سعید معروف و سید موسوی در پایان کارم نیستم.»

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8258881/واکنش-worldofvolley-به-سربازی-ستاره-والیبال

دکمه بازگشت به بالا