اخبار فضای مجازی

تراکتور ۳ – نفت مسجد سلیمان ۲

تراکتور ۳ – نفت مسجد سلیمان ۲
در هفته نهم مسابقات لیگ برتر تیم های فوتبال تراکتور و نفت مسجد سلیمان به مصاف یکدیگر رفتند.این دیدار با نتیجه 3 بر 2 به سود تیم فوتبال تراکتور به پایان رسید.اطلاعات دقیق برگزاری این دیدار و همچنین لحظات گل های این دیدار به شرح زیر است.
اطلاعات برگزاری دیدار :
زمان برگزاری /جمعه ، مورخ: ۱۴۰۱/۰۷/۲۱زمان برگزاری / ساعت: ۱۶:۳۰مکان برگزاری /ورزشگاه سردار شهید حاج قاسم سلیمانیداور: محمدحسین ترابیانکمک‌ها: امیرمحمد داوود‌ زاده، عسگر محمدی و فرهاد امینیناظر: رضا سخندان
ترکیب تیم فوتبال تراکتور:محمدرضا اخباری، هادی محمدی، آرش قادری، حجت حق وردی، رضا اسدی، ریکاردو آلوز، پوریا آریاکیا (۶۴-سجاد دانایی)، ابوالفضل رزاق‌پور(85-صفا هادی)، گوستاوو، مهدی هاشم‌نژاد (۶۴- امیر ابراهیم زاده) و محمد عبا‌س‌زادهسرمربی: قربان بردیف
ترکیب نفت مسجدسلیمان:علی محسن‌زاده، مجتبی مقتدایی (۳۱-حسین شنانی)، علیرضا دغاغله، عقیل کعبی، علی عبدالله‌زاده، سامان نریمان‌جهان، پیمان رنجبری، میثم نقی‌زاده، مسلم مجدمی (۵۶-رضا دهقانی)، میلاد باقری و اسماعیل باباییسرمربی: رضا مهاجری
شرح گل های دیدار تراکتور برابر نفت مسجد سلیمان:
تراکتور یک – نفت مسجد سلیمان صفر (دقیقه 2: محمد عباس زاده):
از همان دقیقه اول حمله را شروع کرد و پشت محوطه جریمه یک ضربه ایستگاهی به دست آورد. ریکاردو آلوز یکی از برترین‌ پاسورهای لیگ با پای چپ سانتری را به محوطه جریمه انجام داد و محمد عباس‌زاده با ضربه سر محکم گل اول را برای میزبان به ثمر رساند.
تراکتور یک – نفت مسجدسلیمان یک (دقیقه 58: میلاد باقری):
درست از همان نقطه‌ای که تراکتور به گل رسید، یک ضربه کاشته برای نفت به دست آمد که رضا دهقانی یک دقیقه پس از ورودش به زمین پشت توپ قرار گرفت و سانتری را به محوطه جریمه انجام داد که با دفع عجیب اخباری توپ به پای میلاد باقری برخورد داشت و به گل تبدیل شد تا نتیجه بازی مساوی شود.
تراکتور یک – نفت مسجدسلیمان دو (دقیقه 70: رضا دهقانی):
تعویض طلایی مهاجری ورق بازی را برگرداند. رضا دهقانی از پشت محوطه جریمه با پای راست اقدام به شوتزنی کرد و شوت او با زیبایی هر چه تمام‌تر به تور دروازه بوسه زد تا سوپر گل شاهد باشیم.
تراکتور دو – نفت مسجدسلیمان دو (دقیقه 83: محمد عباس زاده):
تراکتور که برای ثبت گل تساوی سراسر حمله شده بود، توسط رزاق پور از سمت چپ صاحب موقعیت شد. این بازیکن از سمت چپ سانتری را به محوطه جریمه انجام داد و عباس‌زاده با قیچی برگردانی زیبا گل دوم خود و تراکتور را به ثمر رساند.
تراکتور سه – نفت مسجدسلیمان دو (دقیقه 90: محمد عباس زاده):
بازیکنان تراکتور توپی را پشت دفاع نفت ارسال کردند که سجاد دانایی صاحب توپ شد. سپس با ارسال پاس دقیق به دهانه دروازه برای عباس‌زاده باعث شد تا این بازیکن با پای چپ دروازه را باز کرده و در این مسابقه هت‌تریک کند.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8259124/تراکتور-۳-نفت-مسجد-سلیمان-۲

دکمه بازگشت به بالا