اخبار ورزشی

رجبی: تیم‌های لیگ برتر هندبال دیر بسته شدند

مربی تیم هندبال نخلستان دشتستان گفت: تیم‌ها در این دوره خیلی دیر بسته شدند و کمی ناهماهنگ هستند.

محمدرضا رجبی در گفت و گو با ایسنا، در مورد سطح لیگ برتر هندبال مردان اظهار کرد: سطح لیگ خوب است و به صورت دوره‌ای با 12 تیم آغاز شد. تنها مشکلی که بود تیم‌ها در این دوره خیلی دیر بسته شدند و کمی ناهماهنگ به لیگ وارد شدند. قطعا هر هفته که جلوتر برویم هماهنگی بیشتر می‌شود و بازی بهتری از آنها می‌بینیم.
وی در ادامه در مورد حضور 12 تیم در لیگ برتر گفت: حضور تیم‌های زیاد در لیگ سبب شده که بازیکنان در تیم‌های مختلف تقسیم ‌شوند و از نظر قدرت به برابری برسند. حالا رده‌های بالای جدول نه ولی رده‌های وسط به پایین همسان‌تر می‌شوند. تعداد زیاد تیم‌ها از یک لحاظ دیگر هم خوب است چون تیم‌ها بازی بیشتری می‌کنند. در این شرایط بازیکن ملی در طول سال راندمان بهتری خواهد داشت. هر چقدر که شرایط بهتر و بازیکنان بازی بیشتری داشته باشند برای تیم ملی بهتر است.
مربی تیم هندبال نخلستان دشتستان در مورد وقفه در هفته سوم لیگ برتر گفت: اردوی تیم ملی هم که شروع  شده و این هفته لیگ برتر برگزار نخواهد شد. قطعا در این دوره به دلیل مسابقات قهرمانی جهان مردان و اردوهای تیم ملی وقفه‌هایی در لیگ خواهیم داشت. چند اردوی تیم ملی داریم و هر نوبت باید ملی‌پوشان به اردو بروند. اکنون هم دو گروه به تیم ملی دعوت شده‌اند و قطعا هر تیم چند ملی‌پوش خواهد داشت. تیم ما دو ملی‌پوش در اردوی تیم ملی دارد.
رجبی افزود: همچنین مسابقات جام باشگاه‌های آسیا را هم خواهیم داشت که البته هنوز زمان برگزاری آن مشخص نیست. اگر همانند سنوات قبل در خرداد برگزار شود تداخلی با مسابقات لیگ ندارد اما اگر در حین لیگ باشد قطعا وقفه هایی هم به خاطر آن خواهیم  داشت.
او در مورد تیم تخلستان دشتستان گفت: همه بازیکنانمان جدید هستند و تازه دور هم جمع شده‌اند. قاعدتا هنوز از هماهنگی زیادی برخوردار نیستند. این تیم خیلی دیر تشکیل شد و بازیکنان زمان کوتاهی توانستند تمرین کنند. هر هفته که جلوتر برویم شرایطمان بهتر خواهد شد.
رجبی در مورد جدا شدنش از تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون گفت: ابتدا با نیروی زمینی بودم اما توافق نکردیم و جدا شدم.
انتهای پیام

سورس:
https://www.isna.ir/news/00062065781/رجبی-تیم-های-لیگ-برتر-هندبال-دیر-بسته-شدند

دکمه بازگشت به بالا