اخبار فضای مجازی

بازگشت مسی به بارسا قوت گرفت/ لاپورتا از دیدار با فوق ستاره آرژانتینی خبر داد

بازگشت مسی به بارسا قوت گرفت/ لاپورتا از دیدار با فوق ستاره
آرژانتینی خبر داد
تیم فوتبال بارسلونا با وجود ۱۵۳ میلیون یورو هزینه برای خرید بازیکن در تابستان، حالا در یک قدمی حذف از لیگ قهرمانان و سقوط به لیگ اروپاست. بارسلونا چهارشنبه شب باید در نیوکمپ اینتر را شکست می‌داد تا همچنان برای صعود به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان امیدوار می‌ماند، اما بازی ۳-۳ مساوی شد. یک پیروزی از اینتر، بارسا را برای دومین سال متوالی از صعود به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان باز می‌دارد.
خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا، همچنان به ژاوی اعتماد دارد و وعده داد که تیم را در زمستان تقویت خواهند کرد:ما در صدر لالیگا قرار داریم و اگر یکشنبه رئال را شکست بدهیم، فاصله با این تیم را به سه امتیاز افزایش خواهیم داد و امید‌ها به پروژه‌ای که شروع کرده ایم، بیشتر می‌شود. ما نگاهی رو به جلو داریم و معتقدم این تیم هنوز کار دارد. در تلاشیم تا در انتقالات زمستانی تیم را تقویت کنیم تا قدرتمندتر شود.
او همچنین درباره با شایعات بازگشت لیونل مسی به بارسلونا گفت:قطعا روز دوشنبه لیونل مسی را در پاریس و در مراسم توپ طلا ملاقات خواهم کرد. باشگاه بارسلونا برای تقدیر از او برنامه‌ای ویژه دارد و این برای‌مان مهم است، چون هنوز خیلی از هواداران بارسلونا همچنان پیراهن او را به تن می‌کنند. مسی بهترین بازیکن تاریخ بارسلوناست، ولی درباره بازگشت او نمی‌توانم صحبت کنم، چون لئو بازیکن پاری‌سن‌ژرمن است.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8259216/بازگشت-مسی-به-بارسا-قوت-گرفت-لاپورتا-از-دیدار-با-فوق-ستاره-آرژانتینی-خبر-داد

دکمه بازگشت به بالا