اخبار ورزشی

تیته: نیمار می‌تواند در جام جهانی ۲۰۲۶ هم به میدان رود

سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل به ستایش از نیمار پرداخت . او از توانایی ذهنی و بدنی این بازیکن سخن به میان آورد و تاکید کرد که او در جام جهانی ۲۰۲۶ هم می‌تواند به میدان رود.

به گزارش ایسنا و به نقل از از لانس، تیم ملی فوتبال برزیل یکی از شانس‌های بزرگ قهرمانی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است.
نیمار شاخص‌ترین و بهترین بازیکن “سلسائو” است و امید نخست هواداران و کادر فنی تیم ملی فوتبال برزیل برای درخشش و قهرمانی در قطر است.
تیته به ستایش از نیمار پرداخت. او از توانایی ذهنی و بدنی این بازیکن سخن به میان آورد و تاکید کرد که او در جام جهانی ۲۰۲۶ هم می‌تواند به میدان رود.
او گفت: به نظرم به هیچ عنوان این جام جهانی، جام جهانی آخر نیمار نیست. شرایط بدنی نیمار به گونه‌ای است که او می‌تواند در جام جهانی ۲۰۲۶ هم به میدان رود. او از نظر بدنی و ذهنی در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و به همین خاطر بر این باور هستم که در جام جهانی بعدی هم می‌تواند تاثیرگذار باشد. نیمار در سال ۲۰۲۶ در سن ۳۵ سالگی خواهد بود و هم‌چنان می‌تواند بازی کند.
نیمار در گفت‌وگوی تلویزیونی که اخیرا داشت در واکنش به حضور در جام جهانی ۲۰۲۶ گفت: فکر نمی‌کنم که چنین توانایی را داشته باشم. به نظرم این آخرین جام جهانی من خواهد بود.
جام جهانی قطر سومین جام جهانی است که نیمار تجربه خواهد کرد. او در جام جهانی ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ هم برای “سلسائو” به میدان رفت اما نتوانسته است که قهرمانی با این تیم را در این رقابت بزرگ تجربه کند.
انتهای پیام

سورس:
https://www.isna.ir/news/1401072311776/تیته-نیمار-می-تواند-در-جام-جهانی-۲۰۲۶-هم-به-میدان-رود

دکمه بازگشت به بالا