اخبار ورزشی

تاثیرگذارترین بازیکنان استقلال چه کسانی هستند؟

یک پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید عارف غلامی و محمد محبی از تاثیرگذارترین بازیکنان استقلال هستند.

افشین حاجی‌پور، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پیروزی یک بر صفر آبی‌های پایتخت مقابل ذوب‌آهن در هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: استقلال با توجه به اینکه تیم مهمان بود، شرایط خوب و رو به رشد خود را حفظ کرد و بازی خوبی ارائه داد. می‌دانید که تیم‌های تارتار، بسته بازی می‌کند و گل زدن به تیم‌های او سخت است. ذوب‌آهن تارتار هم به لحاظ تاکتیکی شرایط بهتری داشت و مشخص بود که روی این تیم کار شده است. استقلال توانست مدیریت خوبی روی بازی داشته باشد و حقش بود که به پیروزی برسد و در نهایت فشار استقلالی‌ها باعث شد که ذوب‌آهن گل به خودی بزند.
او در پاسخ به این سوال که چه بازیکنانی در استقلال توانستند تاثیرگذاری قابل توجهی روی نتایج تیم داشته باشند؟ گفت: اگر بخواهیم ۲ نفر را از استقلال نام ببریم، عارف غلامی و محمد محبی خواهند بود. ما بازی‌های خوبی از این دو نفر دیدیم. محبی با دوندگی خوب بود و عملکرد تاثیرگذارش، توانست در نتیجه‌های استقلال موثر باشد و همچنین عارف غلامی با عملکرد خوب خود در خط دفاع، توانست شرایط خوبی برای خود و تیمش رقم بزند.
حاجی‌پور درباره شرایط این فصل آبی‌پوشان پایتخت گفت: با توجه به اینکه استقلال فصل گذشته قهرمان شده است، انتظار می‌رفت کادر فنی حفظ شود اما فرهاد مجیدی به هر دلیلی از استقلال جدا شد و پس از او ساپینتو روی نیمکت تیم نشست. هر مربی‌ای که به تیم جدیدی می‌آید، باید دست کم ۵ هفته با تیم هماهنگ شود. به نظر من استقلال از هفته پنجم توانست روند بهتری از خودش ارائه دهد.
این پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره تاثیرگذاری اشتباهات داوری روی نتایج این تیم گفت: اگر اشتباهات داوری وجود نداشت، استقلال با اختلاف در صدر جدول جای می‌گرفت. شما نگاه کنید، در هر بازی ما یک صحنه پنالتی داریم که داور تصمیم دیگری غیر از پنالتی می‌گیرد. امیدوارم قضاوت‌های بهتری صورت بگیرد اما تا اینجای شرایط طوری پیش رفته که برخی‌ها خواستند لج کنند و آن تصمیمی که باید بگیرند را نمی‌گیرند.
او در پایان و در پاسخ به این سوال که استقلال تا پایان فصل می‌تواند خود را به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی لیگ معرفی کند؟ گفت:‌ استقلال خودش را از هفته پنجم به بعد نشان داد و به همراه پرسپولیس، یکی از مدعیان قهرمانی خواهد بود. استقلال وقتی مدعی قهرمانی باشد، می‌تواند از عنوان قهرمانی‌اش دفاع کند. من بیشتر نگران داوری‌های بازی هستم و امیدوارم در این رابطه شرایط بهتری صورت بگیرد.
انتهای پیام

سورس:
https://www.isna.ir/news/1401072312290/تاثیرگذارترین-بازیکنان-استقلال-چه-کسانی-هستند

دکمه بازگشت به بالا