اخبار فضای مجازی

باید درباره دلایل برکناری آجورلو شفاف سازی شود/ رفتار ساپینتو در شان آبی پوشان نیست

باید درباره دلایل برکناری آجورلو شفاف سازی شود/ رفتار
ساپینتو در شان آبی پوشان نیست
حسن روشن پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان درباره  تغییر و تحولات مدیریتی آبی پوشان اظهار کرد: به هر حال باید درباره دلایل برکناری آجورلو شفاف سازی صورت بگیرد و مردم و هواداران بدانند که به چه علت این تصمیم گرفته شد. فتح الله زاده مدیرکارآمدی است و اگر عقلش برسد باید به مسئولان بگوید که با او قرارداد چند ساله ببندند تا خیلی سریع برکنار نشود. به نظرم قرارداد ۳، ۴ ساله با مدیر عامل باید بسته شود که بتواند برنامه هایش را اجرا کند.
بی ثباتی مدیریتی مانع پیشرفت باشگاه استقلال می شود 
او ادامه داد:  زمانی که مدیرعامل باشگاه می‌خواهد طبقات ساختمان را بشناسد  و برنامه هایش را روی کاغذ بنویسد عوض می‌شود و ثباتی در مدیریت وجود ندارد. بی ثباتی باعث می‌شود که پیشرفتی در یک باشگاه صورت نگیرد.
روشن تصریح کرد: آجرلو نسبت به سایراعضای هیئت مدیره  قوی‌تر است و او این اعضا را انتخاب می‌کند بعد چطور همین اعضا تصمیم به برکناری آجرلو می‌گیرند. به هر حال برای آجرلو آرزوی موفقیت می‌کنم و فتح الله زاده هم با تجربه‌ای که دارد به طور حتم می‌تواند تیم استقلال را به خوبی مدیریت کند به شرطی که ثبات داشته باشد.
تغییرات مدیریتی به ساپینتو ارتباط ندارد 
پیشکسوت استقلال درباره شوکه شدن ساپینتو از برکناری آجرلو گفت: تغییرات در مدیریت باشگاه به ساپینتو مربوط نیست و او باید با هر مدیری کار کند و وظایفش را انجام بدهد.
او درباره اینکه فتح الله زاده می‌تواند در باشگاه استقلال موفق شود، بیان کرد: اگر به فتح الله زاده زمان بدهند به طور حتم او می‌تواند برنامه هایش را اجرا کند. البته مدیری که فقط به فکر تیم باشد بهتر است که اصلا نیاید و آن مدیر باید تمرکزش روی مسائل مختلف باشگاه باشد تا موفق شود.
هر مدیری با خود پول نمی آورد 
فتح الله زاده درباره بدهی‌های انباشته مدیران عامل سابق باشگاه استقلال گفت: بله، هر مدیری که می‌آید با خود پولی نمی‌آورد و با خود چیزی را  می‌برد. بعضی از افراد با حضور در مدیریت باشگاه‌های بزرگ صاحب اعتبار می‌شوند و خرج‌های زیادی می‌کنند و بعد از آن بدون دستاوردی می‌روند و بدهی‌های زیادی را بر جا می‌گذارند.
یامگا و قائدی از خط حمله استقلال دور شدند 
پیشکسوت استقلال درباره وضعیت تیم استقلال گفت: این تیم به هر نحوی در زمین مسابقه نتیجه می‌گیرد، اما یامگا و قائدی را از دست دادیم و آن‌ها از بازی خارج شدند. یامگا که ۶۰، ۷۰ درصد گل‌های استقلال را می‌زد اکنون در دفاع راست استفاده می‌شود. همچنین قائدی هم بازیکن تاکتیکی محسوب می‌شود، اما او هم از ۱۸ قدم محوطه جریمه دور شده و در پست فوروارد بازی نمی‌کند. این ۲ بازیکن باید در خط حمله بازی کنند تا کارایی خود را نشان بدهند.
حرکات ساپینتو در شان باشگاه استقلال نیست 
او درباره عملکرد ساپینتو در تیم استقلال گفت: این مربی حرکاتی انجام می‌دهد که در شان باشگاه استقلال نیست و باید رفتارش را اصلاح کند. برانکو مربی باشخصیتی بود و روی نیمکت ساکت می‌نشست و تیمش را هدایت می‌کرد، اما ساپینتو حرکاتی انجام می‌دهد که گویا دست خودش نیست. او باید بداند با انجام این حرکات کوچک می‌شود.
روشن درباره ارزیابی اش از لیگ برتر فوتبال گفت: مسئولان فوتبال فقط می‌خواهند که بازی‌ها انجام شود، اما بازی‌ها کیفیت لازم را ندارد.
پیشکسوت فوتبال درباره وضعیت تیم ملی فوتبال بیان کرد: کی روش باید بداند که تیم ملی برای سومین بار او را به جام جهانی  برده است. به طور حتم ترکیب اصلی تیم ملی فوتبال را لژیونر‌ها تشکیل می‌دهند و آن‌ها برای افزایش اعتبار خود باید بازی خودشان را در جام جهانی انجام بدهند تا تیم ملی به موفقیت برسد.  

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8260363/باید-درباره-دلایل-برکناری-آجورلو-شفاف-سازی-شود-رفتار-ساپینتو-در-شان-آبی-پوشان-نیست

دکمه بازگشت به بالا