اخبار فضای مجازی

علیرضا دبیر: فدراسیون به تنهایی نمی‌تواند چرخ کشتی را به حرکت در بیاورد

علیرضا دبیر: فدراسیون به تنهایی نمی‌تواند چرخ کشتی را به
حرکت در بیاورد
محمدحسین محبی، فرید بهرامی و حمیدرضا یاری، عباس سروری، امید وزیری و محسن نظرپور رؤسای هیئت‌های کشتی استان‌های کرمانشاه، لرستان، همدان، خراسان جنوبی، مطنقه آزاد اروند و جزیره کیش به همراه اعضای هیئت کشتی و روسای هیئت کشتی شهرستان‌های تابعه امروز (یکشنبه) با حضور در کمپ تیم‌های ملی کشتی مهمان فدراسیون کشتی بودند.
مهمانان حاضر در بازدید یک روزه خود از کمپ تیم‌های ملی از امکانات کمپ تیم‌های ملی شامل خانه‌های کشتی شهید هادی و شهید صدرزاده، مجموعه‌ی شهید عفتی و سایر اماکن بازدید بعمل آوردند.
در ادامه رئیس فدراسیون کشتی در خانه کشتی شهید هادی حضور یافت و ضمن خیرمقدم به مهمانان حاضر، صحبت‌هایی را برای آن‌ها بیان داشت.
علیرضا دبیر با تأکید بر اینکه کار اصلی کشتی کشور به دست هیئت‌های استان‌ها و شهرستان است گفت: فدراسیون به تنهایی نمی‌تواند چرخ کشتی کشور را به حرکت در بیاورد و برای انجام این کار نیازمند یک همکاری همه جانبه از سوی تمامی عوامل و بازوان خود از جمله هیئت‌های کشتی و مربیان سازنده است.
وی ادامه داد: هیئت‌های کشتی از بزرگان و قهرمانان کشتی برای آموزش اصولی مربیان خود در استان‌ها دعوت کنند، چراکه اگر سطح فنی مربیان بالا برود به تبع آن سطح فنی شاگردان آن‌ها بالا می‌رود و نتیجه و خروجی این کار در نهایت کمک به تیم‌های ملی است.
دبیر تصریح کرد: استان‌هایی مانند کرمانشاه، همدان و لرستان می‌توانند با کار اصولی و تلاش به جایگاه قبلی خود در کشتی کشور دست پیدا کنند و استعداد‌های خوبی در کشتی این استان‌ها و سراسر کشور وجود دارد.
رئیس فدراسیون کشتی گفت: با عنایت و لطف خدا توانستیم امکانات خوبی را برای تیم‌های ملی کشتی فراهم کنیم و این حق کشتی است. امیدوارم که هیئت‌ها نیز تمام تلاش خود را انجام دهند تا بهترین امکانات را در اختیار کشتی گیران و مربیان خود قرار دهند.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8260448/علیرضا-دبیر-فدراسیون-به-تنهایی-نمی‌تواند-چرخ-کشتی-را-به-حرکت-در-بیاورد

دکمه بازگشت به بالا