اخبار فضای مجازی

داوری:بچیرویچ شاخصه‌های خوبی برای موفقیت در تیم ملی دارد

داوری:بچیرویچ شاخصه‌های خوبی برای موفقیت در تیم ملی
دارد
جواد داوری رئیس فدراسیون بسکتبال در خصوص همکاری با مهمد بچیروویچ به عنوان مدیر فنی تیم ملی بسکتبال ایران گفت : در هیات رئیسه فدراسیون بسکتبال استخدام مربی خارجی برای ارتقا شرایط بسکتبال ایران مورد تصویب قرار گرفت و در این بین در خصوص بکارگبری مدیرفنی و با هماهنگی سرمربی تیم ملی اقدام شد که در این راستا جلساتی هم بین سرمربی و مدیر فنی برگزار شد و با تفاهم کامل این همکاری آغاز شده و یکی از مهم‌ترین اهداف، موفقیت در پنجره های انتخابی جام جهانی است .
داوری اضافه کرد : حضور بچیرویچ به عنوان مدیر فنی و سعید ارمغانی به عنوان سرمربی، با توجه به تفاهم کامل که وجود دارد به سود تیم ملی بسکتبال ایران خواهد بود.
رئیس فدراسیون بسکتبال گفت : یکی از شاخصه های بچیروویچ همکاری موفقیت آمیز با تیم ملی بسکتبال در سال های قبل و شناخت خوب این مربی از بازیکنان ایران است از طرفی با توجه به تجربه ی او در چین، شناخت خوبی نسبت به تیم ملی چین به عنوان یکی از مهم‌ترین حریفان مستقیم ما در پنجره های پنجم و ششم جام جهانی دارد و گزینه ی بسبار خوبی برای ادامه مسیر ایران در رویدادهای پیش رو است .
او تاکید کرد : همکاری با بچیروویچ به عنوان یک مربی، باتجربه ‌ی موفق در زمینه همکاری با رده های سنی مختلف تیم ملی نیز هست تا از تجربه و دانش او برای ارتقا کیفیت بسکتبال ایران و پرورش بازیکنان نخبه بهره ببریم .
رئیس فدراسیون بسکتبال گفت : قرارداد مهمد بچیروویچ در مرحله اول تا پایان پنجره های انتخابی جام جهانی است .

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8260592/داوریبچیرویچ-شاخصه‌های-خوبی-برای-موفقیت-در-تیم-ملی-دارد

دکمه بازگشت به بالا