اخبار فضای مجازی

معرفی حریفان فرنگی کاران ایران در مسابقات جهانی

معرفی حریفان فرنگی کاران ایران در مسابقات جهانی
رقابت‌های کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال جهان از ظهر فردا (دوشنبه) و به مدت ۳ روز در شهر پونت ودرا کشور اسپانیا برگزار می‌شود و مراسم قرعه کشی اوزان دهگانه این رقابت‌ها عصر امروز به وقت محلی برگزار شد.
نتایج قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است: 
در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۱۴ نفر حضور دارند، پویا دادمرز در دور نخست به مصاف احمت تاشکین اوغلو از ترکیه می‌رود و در صورت گذر از این حریف در دور بعد به مصاف برنده مبارزه میان نورزات کابدیرآخیموف از قزاقستان و کاستانو از اسپانیا می‌رود. 
در وزن ۶۰ کیلوگرم که با حضور ۱۷ نفر برگزار می‌شود، امید آرامی پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف کرم کمال از ترکیه می‌رود. 
در وزن ۶۳ کیلوگرم که ۱۹ شرکت کننده دارد، ایمان محمدی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با برنده دیدار میان احمد باقدودا از مصر و ماسون کارزینو از آمریکا مبارزه می‌کند. 
در وزن ۶۷ کیلوگرم که ۲۲ نفر حضور دارند، سید دانیال سهرابی در دور اول به مصاف جولیان حورتا از کلمبیا می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم با ویلیوس ساویکاس از لیتوانی کشتی می‌گیرد. 
در وزن ۷۲ کیلوگرم که با حضور ۲۴ نفر برگزار می‌شود، امیر عبدی پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف برنده دیدار میان سانات خاچاتریان از ارمنستان و گئورگی چخیکوادزه از گرجستان می‌رود. 
در وزن ۷۷ کیلوگرم که ۲۳ شرکت کننده دارد، محمدرضا مختاری در دور نخست با مالخاز آمویان از ارمنستان کشتی می‌گیرد و در صورت گذر از این حریف در دور بعد به مصاف امانوئل بنیتز از مکزیک می‌رود. 
در وزن ۸۲ کیلوگرم که ۲۴ نفر حضور دارند، علیرضا مُهمدی در دور اول با علی هونج از ترکیه کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم به مصاف کارلو کودریک از کروواسی می‌رود. 
در وزن ۸۷ کیلوگرم که با حضور ۲۰ نفر برگزار می‌شود، ابوالفضل چوبانی در دور نخست با کریستین زمپ از سوئیس مصاف می‌دهد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف موهیوتدین ساریجیجک از ترکیه می‌رود. 
در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۲۲ نفر شرکت کرده اند، علی عابدی درزی در دور اول با اینوت گوسا از رومانی کشتی می‌گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم به مصاف مارکوس راگینگر از اتریش می‌رود. 
در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که ۱۵ نفر حضور دارند، علی اکبر یوسفی در دور اول به مصاف پائول مورالس از مکزیک می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان مارین نیشیمورا از ژاپن و میخایلو ویشنیوتسکی از اوکراین می‌رود. 
برنامه رقابت‌های نمایندگان کشورمان به شرح زیر است: 
دوشنبه ۲۵ مهرماه:
ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۵: مسابقات اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم فرنگی
ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰: مسابقات نیمه نهایی اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم فرنگی 
سه شنبه ۲۶ مهرماه:
ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۵:۳۰: مسابقات اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی و شانس مجدد مسابقات پنج وزن اول
ساعت ۱۶:۴۵ تا ۱۷:۴۵: مسابقات نیمه نهایی اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت ۱۸ تا ۲۰:۳۰: مسابقات رده بندی و فینال اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم فرنگی 
چهارشنبه ۲۷ مهرماه:
ساعت ۱۰:۳۰: مسابقات شانس مجدد پنج وزن دوم
ساعت ۱۸ تا ۲۰:۳۰: مسابقات رده بندی و فینال اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی 
اختلاف ساعت ایران با اسپانیا ۹۰ دقیقه است به طوری که ساعت ۱۰:۳۰ به وقت اسپانیا ساعت ۱۲ به وقت ایران است.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8260647/معرفی-حریفان-فرنگی-کاران-ایران-در-مسابقات-جهانی

دکمه بازگشت به بالا