اخبار ورزشی

ژاوی: مستحق شکست نبودیم/شاید مقصر من باشم

سرمربی آبی اناری ها تیمش را مستحق شکست در دیدار برابر رئال مادرید ندانست. او از تنها تفاوت تیمش با رئال گفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، بارسلونا با شکست در ال کلاسیکو صدر جدول رده بندی را از دست داد.
آبی اناری ها که برای مصاف با رئال راهی برنابئو شدند با نتیجه ۳ بر ۱ شکست خوردند تا صدر جدول رده بندی را از دست دهند.
ژاوی در نشست خبری بعد از بازی گفت: با دست خالی ورزشگاه را ترک کردیم و به بارسلون برمی گردیم. از فرصت های که در این بازی به دست آوردیم استفاده نکردیم. فعالیت زیاد ما در میدان نتیجه نداد. باید در دیدار برابر ویارئال استراتژی خود را تغییر دهیم. به نظرم ما مستحق شکست نبودیم.
او ادامه داد: نمی توانم بگویم که از نمایش بازیکنان و شکست در این بازی خوشحالم. نکته مثبت در این بازی این بود که بازیکنان ذخیره ای که وارد میدان شدند، شور و هیجان را به تیم دادند و عملکرد خوبی از خود نشان دادند که این امیدوار کننده است. ما در لالیگا خوب کار کرده ایم اما نیاز به پیشرفت و تلاش بیشتری داریم. پیش از این هم گفته ام که باید نقاط ضعف خود را برطرف کنیم. فکر نمی کنم که تساوی برابر اینتر در نتیجه این بازی تاثیر گذاشته باشد. در برنابئو وقتی تیم گل می خورد شرایط بسیار سخت می شود.
سرمربی ابی اناری ها در ادامه صحبت های خود گفت: تجربه و قدرت رئال در رقابت به ما چربید. ما برای رقابت با تیمهای بزرگ نیاز به تلاش بیشتری داریم اما رئال در این زمینه بسیار خوب است و تجربه بردن بازی های بزرگ را دارد. ما در وضعیت خوبی نیستیم و باید هر چه سریعتر این شرایط را تغییر داد. فرصت های را ایجاد کردیم اما این برای پیروزی کافی نیست. باید برای پیروز شدن در بازی های بزرگ دست به کارهای دیگری زد. من از شکست در این بازی ناراحتم اما باید ادامه داد.
او درباره تغییراتی که در تیمش داد، گفت: من مسئول نخست نتایج تیم هستم. به هیچ وجه از بازیکنی انتقاد نمی کنم و از او اسم نمی برم. من ناخدای این کشتی هستم. چه بسا اشتباه من باشد که تیم شکست می خورد. فوتبال بازی اشتباهات است و باید این اشتباهات را به حداقل رساند و هنوز بارسلونا به این مرحله نرسیده است. ما تیمی در مرحله شکل گیری هستیم و هنوز به اوج نرسیده‌ایم و نیاز به تلاش و تغییر داریم. رئال مدتها است که شکل گرفته و به همین خاطر پیروز می شود. هنوز فصل طولانی در پیش داریم و باید به توانایی های خود ایمان داشته باشیم.
انتهای پیام

سورس:
https://www.isna.ir/news/1401072413160/ژاوی-مستحق-شکست-نبودیم-شاید-مقصر-من-باشم

دکمه بازگشت به بالا