اخبار علمی پزشکی

توسعه خوابگاه های متاهلی در سال ۱۴۰۱

توسعه خوابگاه های متاهلی در سال ۱۴۰۱
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایران با تاکید بر رسیدن به اهداف استراتژیک این دانشگاه گفت: بیشتر وظایف این معاونت در ارائه خدمت به دانشجویان است، براین اساس بهبود وبگاه این معاونت برای ارائه خدمات هوشمند به دانشجویان در اولویت است.

به گزارش ایسنا، دکتر محسن خالقیان در نشست مدیران این معاونت با ابلاغ برخی انتصابات در سال تحصیلی ۱۴۰۱ به تشریح وظایف مدیران جدید در راستای اهداف استراتژیک دانشگاه علوم پزشکی ایران پرداخت.
وی عنوان کرد: یکی از وظایف مهم مدیران این معاونت رسیدن به اهداف استراتژیک دانشگاه از جمله استقرار دانشگاه الکترونیک و هوشمندسازی، بین المللی سازی دانشگاه، چابک سازی سیستم ها و بهره وری به همراه استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و خیرین، خلق ثروت، توسعه دانشگاه اسلامی و پیشرو در حوزه دانشگاه نسل نو و کارآفرینی برای افزایش پاسخگویی اجتماعی است.
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایران با اشاره به توسعه خوابگاه های متاهلی در سال ۱۴۰۱ افزود: با افتتاح خوابگاه شقایق (دانشجویی دخترانه ) نیز ظرفیت مناسبی در این زمینه ایجاد شد.
 مرکز مشاوره دانشگاه علوم پزشکی ایران قطب سلامت روان دانشگاه ها شده است
وی در ادامه با ارائه ابلاغ های جدید به مدیران این معاونت بر زمینه استفاده از خیرین و سرمایه های اجتماعی تاکید کرد و گفت: حوزه سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی ایران با حضور حمید پیروی در مرکز مشاوره دانشگاه به قطب حوزه سلامت روان در بین دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور تبدیل شده است و وزارت بهداشت برنامه های آموزشی خود را در این دانشگاه اجرا می کند.
خالقیان با تاکید بر توسعه وبگاه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: بیشتر خدمات این معاونت برای دانشجویان است، بنابراین وبگاه این معاونت باید مرجع همه دانشجویان لحاظ شود و هر آنچه که دانشجو نیاز دارد از جمله مباحث علمی، فرهنگی، هنری و اوقات فراغت در این وبگاه پیش بینی و بارگذاری شود.
در ادامه این نشست، مدیران معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایران نیز به تشریح مباحث مربوط به حوزه های خود پرداختند و بر حمایت های مالی و کاهش بوروکراسی های اداری برای تسهیل در اقدامات دانشجویان تاکید کردند.
به گزارش معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایران، در این نشست که مهدی ایرانپوری سرپرست مدیریت امور فرهنگی، مجید نظامی سرپرست مدیریت تربیت بدنی، طاهره ناصری پور رئیس اداره سلامت، صفیه طاهری رئیس امور مالی حضور داشتند، از خدمات سکینه مالمیر به عنوان مدیر پیشین امور اداری معاونت دانشجویی و فرهنگی و دکتر مجدی دبیر کمیته انضباطی دانشجویان تقدیر به عمل آمد و ابلاغ های سید حسن تقوی به عنوان مشاور اجرایی معاونت فرهنگی و دانشجویی، حمید پیروی به عنوان مشاور در امور اجتماعی و مشارکت های مردمی معاونت دانشجویی و فرهنگی، روح الله هاشمی به عنوان مدیر امور دانشجویی، ابراهیم سندگل به عنوان رئیس امور اداری، باقر چراغی به عنوان رئیس اداره امور خوابگاه ها، فاطمه احمدی به عنوان رئیس اداره امور تغذیه دانشجویان و علی رمضان پور به عنوان مسئول روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایران صادر و ارائه شد.

انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401072613959/توسعه-خوابگاه-های-متاهلی-در-سال-۱۴۰۱

دکمه بازگشت به بالا